O, 29.11.2022.

"Jūtu milzīgu atšķirību starp meitu un dēlu." Basketbolista Aigara Šķēles mīļotā atklāj savu pieredzi bērna barošanā ar krūti

Apollo.lv
"Jūtu milzīgu atšķirību starp meitu un dēlu." Basketbolista Aigara Šķēles mīļotā atklāj savu pieredzi bērna barošanā ar krūti
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Pirmdien, 9. augustā, basketbolista Aigara Šķēles mīļotā un abu bērnu mamma Beāte Katrīna Zeltiņa-Šķēle sociālajos tīklos atklājusi savu pieredzi saistībā ar bērnu barošanu ar krūti. Viņi ir vecāki dēlam Adrianam un meitai Šarlotei.

"Adrianu nobaroju pusotru gadu. Dienu un nakti biju viņam vajadzīga. Pirmo gadu pat līdz padsmit reizēm diennaktī. Sākumā, pēc vairākām neveiksmīgām reizēm, gribēju padoties, neticēju, ka man izdosies, neticēju, ka varēšu šo procesu izbaudīt un tam ļautiem pilnībā. No pilnīga bezspēka, negulētām naktīm, sirds klauvēm un asarām, līdz neizmērojamai mīlestībai un tuvībai," pārdomās dalās Beāte Katrīna.

"Kad tu 24 gadus esi bijis pats savas dzīves noteicējs un tad pēkšņi 24/7 esi pakļauts bērniņam un viņš diktē tavu laiku. Tas ir izaicinoši un grūti.

Vēl kā faktors tomēr zemapziņā strādāja tas, ka kas tad es būšu par māti, ja nebarošu pati, arī tas man lika mēģināt vēl un vēl, līdz man izdevās. Tā bija mana neatlaidība laikam, kas ļāva tam notikt. Atradām pozu, kādā Adis neaizrijās un, protams, ka tad, kad šis mūsu pārbaudījumu pilnais ceļš gāja uz beigām, es ļoti pārdzīvoju, jo būt viņam tik vajadzīgai, glāstīt viņu un just to tuvību... ne pret ko nemainītu, lai cik nogurdinoši brīžiem tas bija.

Vēl jau arī piena sastrēgumi, jēlas, sāpošas krūtis, tam visam esmu izgājusi cauri.

Un tagad Šarlote. Jūtu milzīgu atšķirību starp meitu un dēlu.

Šarlote, tāpat kā Adis, krūti saņēma un mācēja zīst uzreiz pēc dzimšanas, bet viņa jau no sākta gala paēd ļoti ātri un pie pupa neaizmieg, turpretim Adim, kā jau īstam vīrietim, pupiņš bija dzīve.

Šarlote ēd ik pa 2-3h, Adis ēda ik pa 1-1,5h. Mums atkal ir problēma ar aizrīšanos, jo mana piena strūkla ir pārāk stipra,

bet tomēr tas process... nu tik mīļi, kad bebis paēd un paskatās tev acīs un uzsmaida, it kā pasakoties par gardo maltīti. Mums tas strādā un tīri psiholoģiski jūtu, ka tas ir mūsu ceļš.

Paldies, mīļie bērni, ka brīžiem liekat pārkāpt manam ego, izvēlēties prioritātes un kopumā būt labākai un stiprākai. Mēs esam un būsim viens otram. Un, mīļā Šarlote, arī tev es būšu tā tik ilgi, cik būšu tev vajadzīga."

Jau vēstīts, ka Beātes un Aigara ģimenē jau aug dēls Adrians, kas pasaulē nāca 2018. gadā, un meita Šarlote, kas dzimusi šā gada 12. maijā. Pāri vieno romantiskas attiecības kopš 2014. gada.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu