Ieva Florence-Vīksne publisko attēlu, kurā kaila dodas peldēties jūrā

Aktrise Ieva Florence-Vīksne.

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Ceturtdien, 12. augustā, aktrise un jaunā māmiņa Ieva Florence-Vīksne savos sociālajos tīklos atrāda foto, kas uzņemts, baudot vasarīgās peldes jūrā. Viņa kaila brien jūrā.

"Mēs esam ūdens. Mēs esam daba," raksta Ieva Florence-Vīksne.

"Vai kādreiz aizdomājies, cik Tevī pašā ir ūdens? Vairāk % nekā asinis...

Jau zināms izsenis, ka ūdeni iespējams uzlādēt - pozitīvi, negatīvi, dažādi.

Ūdens struktūru ietekmē dažādi apstākļi un piejaukumi. Tā pat arī mūs. Mūs ir iespējams uzlādēt, nokaitēt. Ar mums ir iespējams dažādi manipulēt...

Bet svarīgi ir pieņemt un saprast, ka Mūsos kustība ir bezgalīga - tā enerģija, kas esam.

Man ūdens ir mana daļa "Es".

Satiekoties atklāti ar to, es spēju dziedēt ikvienu savu saspringto enerģijas lauku. Spēju atbrīvoties un izbaudīt bezsvara stāvokli no jauna. Kad templis uz brīdi ir mierā, tad just var pilno iekšējo jaudu. Ūdens spēks - enerģija dziedē, ja tai pievēršam uzmanību. Ja jūtam ūdens smalkās vibrācijas un ļaujam mūsu miljardiem mazo šūnu tās uzņemt un izjust.

Ļoti daudz ir dzirdēts, ka cilvēki baidās no ūdens.

Bet ne jau no ūdens mēs bīstamies, mūs biedē tā izrietošās sekas un ietekmes- apstākļi. Pārāk straujas ūdens izmaiņas, neredzamais, nezināmais.

Kāpēc arī ir ļoti svarīgi ieklausīties sevī - ieklausīties ūdenī. Jo ne vienmēr tā apstākļi ir vēlīgi pret mums. Kā viss šajā dzīvē - mums jāmācās saprast, uztvert un izmantot. Pieiet procesiem lietām ar pietāti un pārliecību, mīlestību un sapratni. Tas veido tālāko, dziļu izpratni par to, ko darām un vai jādara.

Ūdens ir maģisks.

Man katru dienu, katru mīļu gadalaiku - vasarā, pavasarī, rudenī, ziemā. Stāvokļi tam ir dažādi un es pielāgojos katram no tiem! Tā ir kā sevis un Pasaules izzināšana vienā."

Redaktors iesaka