"KPV LV" Saeimas frakcija mainījusi nosaukumu uz "Neatkarīgie"

LETA
"KPV LV" Saeimas frakcija mainījusi nosaukumu uz "Neatkarīgie"
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Evija Trifanova/LETA

"KPV LV" Saeimas frakcija mainījusi nosaukumu uz "Neatkarīgie".

Pašlaik frakcijā strādā partijas "Par cilvēcīgu Latviju" trīs biedri - deputāti Māris Možvillo, Ramona Petraviča, Ieva Krapāne - un viens topošās partijas "Republika" biedrs, deputāts Ēriks Pucens. Tāpat frakcijā strādā deputāts Ralfs Nemiro, kurš vairs nav PCL biedrs. Visi šie politiķi savulaik parlamentā tika ievēlēti no "KPV LV" saraksta, bet partija ātri sašķēlās.

Kā aģentūrai LETA skaidroja Možvillo, frakcijas nosaukums mainīts gan kā vienošanās sastāvdaļa, lai strādātu kopā divu partiju pārstāvjiem, gan arī lai noņemtu "smagumu", ko nes līdzi "KPV LV" nosaukums.

Politiķis uzsvēra, ka lielākie vainīgie pie "KPV LV" sabrukuma no frakcijas jau labu laiku ir prom, savukārt frakcijā palikuši tie, kuri tic sākotnējai idejai, ar ko nāca politikā. Frakcijas esošie deputāti grib turpināt strādāt kopā, arī piederot citām partijām, kas problēmas neradīšot, pārliecināts Možvillo.

Politiķis norādīja, ka frakcijas saglabāšana nodrošinās lielāku svaru kopīgo ideju īstenošanā. Ja nebūs kādi īpaši gadījumi, kuros jāvienojas, frakcijas deputātiem nebūs strikti nosacījumi, kā rīkoties Saeimas balsojumos, izrietēja no frakcijas vadītāja teiktā.

Kā ziņots, Pucens ir valdes loceklis topošajā partijā "Republika", kuras līdzpriekšsēdētāji ir Saeimas deputāts Vjačeslavs Dombrovskis un bijušais iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens.

Partija "KPV LV" ir mainījusi savu nosaukumu uz PCL.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu