Olga Kambala atklāj, ka ar zīlnieces palīdzību nolēmusi satikties ar Kasparu (4)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Šovā "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Olga Kambala atklāja, kā ar zīlnieces palīdzību nolēmusi satikties ar bijušo basketbolistu Kasparu Kambalu. 

Trīs bērnu māmiņa Olga un sportists Kaspars Kambala šā gada sākumā kļuva par precētu pāri. Kad dāma iepazinās ar mīļoto, viņai jau bija draugos ar kādu citu sportistu, kura mājaslapā pamanījusi arī Kasparu.

Lai gan sākotnēji Olgai likās, ka viņš ir par vecu, dāma apmeklēja viņa "Instagram" profilu un salika tur uzkrītoši daudz "patīk" sirsniņu. Pēc šī mājiena Kambala uzrakstīja skaistajai blondīnei, ka nav varējis nepamanīt viņas interesi.

Tajā laikā sieviete bija dusmīga uz visiem vīriešiem, tāpēc gribēja parādīt, cik "kruta" viņa ir, un uzrakstīja, ka tūlīt piebrauks. Tā arī notika - abi tovakar ilgi sēdējuši un runājuši par dzīvi.

"Kaspars mani apbūra ar to, ka mani ļoti vecmodīgi aplidoja - zvanīja un rakstīja katru dienu. Mēs tikāmies katru dienu. Es atceros, ka pie zīlnieces vēl aizgāju. Man ir zīlniece, pie kuras es eju, ja man ir kādi jautājumi. Viņa prasīja vai es varu pieņemt viņa dzīves stilu, ka viņš tāds cilvēks-svētki? Es saku - nu, jā. Viņa man atbildēja, ka dod zaļo gaismu, varu iet un ņemt savu Kasparu," smejas boksera jaunā sieva. Uz jautājumu, ko viņa būtu darījusi, ja zīlniece pateiktu nē, Olga saka, ka būtu tikai paspēlējusies ar vīrieti, jo kam lemts notikt, tas notiks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olga Kambala (@lukisa04)

Komentāri (4)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu