Aktieris Rolands Zagorskis atklāti par iepazīšanos ar savu 27 gadus jaunāko sievu

Apollo.lv
Aktieris Rolands Zagorskis atklāti par iepazīšanos ar savu 27 gadus jaunāko sievu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
Rolands Zagorskis
Rolands Zagorskis Foto: Evija Trifanova/LETA

Aktieris Rolands Zagorskis jeb Rolands Rolands STV Pirmā! šovā "Kad viņas satiekas" atklāja, kā iepazinies ar savu 27 gadus jaunāko sievu. 

Tas savulaik noticis Latvijas Nacionālā teātra sezonas noslēguma pēdējā izrādē "Skroderdienas Silmačos", kur Rolands spēlējis Alekša lomu: "Lejā bufetē bija alus un siers. Kāds man pačukstēja, ka vienai meitenītei šodien paliek 18 gadu. Teātra darbiniecei. Es paņēmu un uzsaucu visiem šampanieti un uzmetām viņu gaisā, kaut arī bija ļoti zemi griesti."

Nākamo reizi abi tikušies Jāņos Gaujienā, taču aktieris teātra darbinieci nav atcerējies. Meiteni uz mājām bija atvedis Zagorska 10 gadus jaunākais pusbrālis: "Nu, es kaut ko sāku runāties, bet viņa skatās uz mani zilām acīm. Es teikšu godīgi - tajā dienā papardes ziedu neatradām. Arī neiemīlējos viņā todien.

Brālis līdz šai dienai gan ir cemmīgs uz mani.

Tālākais stāsts tāds diezgan garlaicīgs un ilgs, bet bijām pazīstami līdz 1999. gadam, kad apprecējāmies."

Rolanda ieteikums laimīgai laulības dzīvei - kopt attiecības katru dienu, kā arī katru dienu iepriecināt mīļoto ar komplimentiem. Tāpat vīrietis uzskata, ka sieva viņa priekšā nekad nedrīkst būt "izšķīdusi" - sievietei obligāti jāsakopj sevi pēc miega, lai partneris neredz šo nesmukumu.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu