"Vecais Kašers ir miris!" Influenceris pārsteidz fanus ar imidža maiņu (12)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Kaspars Blūms - Blūmanis Miņins jeb Kašers gadu gaitā ir izmēģinājis teju visas iespējamās frizūras un matu krāsas. Tagad, pēc kāzām, atkal ir pienācis laiks pārmaiņām - pēc tām viņš dodas uz senas draudzenes skaistumkopšanas salonu.

Par savu jauno stilu "STV Pirmā!" šovā "Slavenības. Bez filtra" Kašers stāsta šādi: "Principā tā doma ir pamainīt to vaibu uz 70to gadu stilu. Es gribu arī pamainīt savu garderobi, bišķiņ savādāk izskatīties. Staigāt kļošenēs, zābakos ar papēdi. Auskariņš. Mežģīnes. Es saprotu, ka tā pašlaik jūtos savā dzīvē. Rokzvaigzne ir dzimusi, vecais Kašers ir miris. Es jūtos kā jauns cilvēks."

Interesanti, ka savulaik influenceris sakašķējās ar savu draudzeni, kas nu palīdzējusi tikt pie pārvērtībām un abi vairākus gadus nav pat runājuši: "Es teikšu tā - es biju vainīgs pie tā visa un žēl, ka tas tā kaut kā izvērtās. Mēs 10 gadus gandrīz nemaz nekomunicējām. Toreiz es ar viņu sačakarēju attiecības, bet šogad tās ir atdzimušas. Nenormāli forši, ka es esmu kaut kur savā dzīvē ticis, arī viņa ir kaut kur dzīvē tikusi, un mēs satiekamies, esot citā līmenī. Protams, ir tās ir tieši tās pašas sarunas, kas bija tad - nekas nav pazudis vai mainījies."

Komentāri (12)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu