VIDEO ⟩ Apzagts mūziķa Denisa Paškeviča birojs. Zaudējumi varētu būt 30 līdz 40 tūkstošu eiro apmērā

Apollo.lv
Apzagts mūziķa Denisa Paškeviča birojs. Zaudējumi varētu būt 30 līdz 40 tūkstošu eiro apmērā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 9
Mūziķis Deniss Paškevičs piedalās preses konferencē, kurā informē par "Osokina Brīvības festivālu @152".
Mūziķis Deniss Paškevičs piedalās preses konferencē, kurā informē par "Osokina Brīvības festivālu @152". Foto: Edijs Pālens/LETA

Pirmdienas, 13. septembra, pēcpusdienā sociālos tīklus pāršalca mūziķa Denisa Paškeviča ieraksts, ka ir notikusi zādzība. Naktī no svētdienas uz pirmdienu viņa biroja telpās ielauzās zagļi, kuri paņēma pašu svarīgāko – mūzikas instrumentus, vēstī raidījums "Bez Tabu".

Deniss zādzības laikā atradās tālu prom no galvaspilsētas - Liepājā. Viņš par notikušo uzzināja no kolēģiem. Secināts, ka zagļi ielauzušies aptuveni pulksten divos naktī un darbojušies gandrīz divas stundas.

"Faktiski viņi nozaga manu identitāti. Zagļi aiznesa gan manu saksofonu, gan kolēģu, nozaga modulāros sintezatorus. Es varu teikt, ka tas nav pietiekami, lai mani apturētu darīt to, ko es mīlu darīt visvairāk, spēlēt mūziku.

Es varu tikai minēt aptuvenus ciparus, kas ir 30 līdz 40 tūkstošus eiro, bet šobrīd tie nav precizējami," saka mūziķis Deniss Paškevičs.

Viņš pieļauj, ka zādzība bijusi rūpīgi plānota, jo telpās nav viegli iekļūt. Kameras fiksējušas divus cilvēkus.

"Birojs atrodas puspagrabā. Mums ir dzelzs durvis, viņi tika caur divām durvīm. Mēs šobrīd strādājam pie noziedznieku identifikācijas.

Esmu pārliecināts, ka viņiem nav kur likt šos instrumentus. Man visbēdīgāk būs uzzināt, ka instrumenti būs izmesti ārā. No pasaules mūziķu aprindām, kuriem varētu interesēt šādi instrumenti, viņi jau man ir ziņojuši, ka neviens neskarsies klāt un meklē tos,"

skaidro Deniss Paškevičs.

"Pieļauju, ka viena no versijām varētu būt tāda, ka nozog šādus netipiskus priekšmetus, jo ir pasūtījuma zādzība. Iespējams, aizved instrumentus uz ārzemēm. Vēl viens variants – konkurenti cenšas ieriebt un kādu skādi nodarīt," norāda Valsts policijas pārstāve Sandra Kuzmane-Ignatova.

Uz viena no saksofoniem ir iegravēts Denisa uzvārds, instrumenti ir ļoti specifiski un unikāli.

Video: Raidījuma "Bez Tabu" sižets

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu