Sāks skatīt lietu par sirmgalvei piederoša īpašuma izkrāpšanu aptuveni 20 000 eiro vērtībā

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Ieva Lūka/LETA

Rīgas rajona tiesa šodien sāks skatīt krimināllietu par sirmgalvei piederoša īpašuma izkrāpšanu aptuveni 20 000 eiro vērtībā.

Tiesas sēde paredzēta plkst.11.

Iepriekš vēstīts, ka saskaņā ar Pierīgas prokuratūras prokurora lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai vienīgais apsūdzētais, darbojoties kā starpnieks kāda darījuma noslēgšanā, izmantojot cietušās bezpalīdzības stāvokli, iedeva parakstīt pirkuma līgumu par viņai piederoša nekustamā īpašuma pārdošanu personai, kuru apsūdzētais iesaistīja sava nozieguma realizācijā, viņam par to nezinot, aģentūru LETA informēja prokuratūra.

Īpašuma tirgus vērtība bija ne mazāka kā 20 000 eiro. Ar Jūrmalas pilsētas tiesas Zemesgrāmatu nodaļas tiesneša lēmumu iesaistītajai personai tika nostiprinātas īpašuma tiesības uz nekustamo īpašumu un apsūdzētais ar viltu ieguva faktisku pārvaldību pār to.

Apsūdzētās personas noziedzīgo darbību un minētā darījuma rezultātā cietusī zaudēja sev piederošu nekustamo īpašumu un nesaņēma pirkuma līgumā norādīto pirkuma maksu.

Savukārt apsūdzētais kā nekustamā īpašuma faktiskais īpašnieks nekustamo īpašumu tālāk realizēja un guva no tā prettiesisku labumu.

Publiskie pieejamā informācija tiesu kalendāra liecina, ka lietā apsūdzēts Garrijs Aļijevs.

Aktuālākās ziņas