Pūce: Valdība Covid-19 pārvarēšanai nepieciešamos lēmumus pieņems soli pa solim (8)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Juris Pūce.
Juris Pūce. Foto: Edijs Pālens/LETA

Valdošajā koalīcijā ietilpstošās "Attīstībai/Par" viens no līderiem Juris Pūce LTV raidījumā "Rīta panorāma" stāstīja, ka valdība Covid-19 pārvarēšanai nepieciešamos lēmumus pieņems soli pa solim.

Lūgts vērtēt koalīcijas gatavību pieņemt būtiskus lēmumus Covid-19 izplatības ierobežošanai, Pūce izteicās, ka lēmumi tiks pieņemti soli pa solim, piemēram, rīt valdība lems par vakcinēšanās pienākumu.

Politiķis vērtēja, ka kopumā Covid-19 epidemioloģiskā situācija Latvijā ir tiešām slikta, jo slimība izplatās arvien plašāk un piepildās slimnīcas. Ceļš uz izeju no šīs situācijas ir vakcinēšanās, uzsvēra Pūce.

Pēc Pūces vārdiem, valdībai ir jānodrošina cilvēku drošība un jāpieņem lēmumi iedzīvotāju labākajās interesēs, pat ja viņi ieņēmuši pretēju pozīciju.

Pūces skatījumā, Latvijā kopumā ir plaši izplatīta nepamatota skepse par vakcīnām, bet par Covid-19 vakcīnām šis dezinformācijas vilnis ir vēl lielāks. Viņš uzskata, ka nevar pārmest valdībai, ka netiktu nodrošināta pietiekama informācija par vakcīnām.

Komentāri (8)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu