Ābols ar rezultatīvu piespēli neglābj komandu no zaudējuma; Kalniņam lielisks sniegums uzvarā

Rodrigo Ābols.

Ceturtdien, 30. oktobrī Zviedrijas augstākajā hokeja līgā ar mainīgām sekmēm mačus aizvadīja latviešu hokejistu Rodrigo Ābola un Jāņa Kalniņa pārstāvētās komandas.

Erebrū hokejisti viesos ar 2:4 (1:1, 0:1, 1:2) piekāpās Gēteborgas "Frolunda" vienībai.

Ābols ar rezultatīvu piespēli izcēlās astotajā minūtē vairākumā, kad palīdzēja Ēmilam Lāšonam panākt 1:1.

Latviešu uzbrucējs uz ledus pavadīja 18 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem, kā arī uzvarēja 29,41% iemetienu.

Tikmēr vārtsargs Jānis Kalniņš un Vēkšes "Lakers" viesos ar 3:1 (0:0, 0:1, 3:0) guva virsroku pār "Malmo".

Kalniņš šajā duelī neitralizēja 26 no 27 pretinieku metieniem.

"Lakers" ar 12 punktiem sešās spēlēs izvirzījusies pirmajā vietā, bet "Orebro" ar četriem punktiem četrās cīņās ir 13. starp 14 komandām.

Pagājušajā sezonā Vekšes "Lakers" finālā pieveica "Rogle" vienību.