Negaidīts pavērsiens jaunajā iepazīšanās šovā izmaina pārīšu plānus

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

"Mīla kemperī" otrajā sērijā netrūka kaislīgu notikumu - pēc karstasinīgas latino deju stundas tika izjaukts puišu un meiteņu kemperu dalījums un nu jau tālāk jaunieši ceļu turpināja kemperos, sadalījušies pa pārīšiem.

Īpaši karstasinīga ballīte ar tekilas dzeršanu armijas stilā notika Lietuvā, kur Dāvids apmācīja pārējos ceļabiedrus. Uzšķīlās arī romantikas dzirkstelīte - uz randiņu divvientulībā devās Alise Haijima un Rūdolfs - abi baudīja Kauņu un viens otru.

"Manas acis visu laiku bija uz Alisi. Nebija tā, ka es cerēju, ka man varētu būt kaut kas ar Alisi, bet tā vienkārši sanāca. Beigu beigās viss ir ļoti labi," saka Rūdolfs. Laiku divatā pavadīja arī Toms un Elīza.

Kā jau reizēm notiek ceļojumos, Lietuvā kāds apmaldījies kravas auto apskādēja kemperi un Ronaldam, kurš bija uzņēmies šofera lomu, nācās atrisināt visas nepatīkamās detaļas.

"Es braucu ar to kemperi, biju pie stūres, un man pēc noteikumiem tāpat būtu jāpaliek, jāparāda savas tiesības un visu pārējo, ko viņi prasa. Loģiski, ka pārējie taču nestāvēs un negaidīs divas ar pusi stundas. Lai iet. Vismaz kādam ir priecīgi. Visi man sūtīja bildes, kā viņi ēd, dzer un dejo," par notikušo stāsta pats šoferis. Par laimi Ronaldu devās atbalstīt Alise un Rūdolfs, lai viņam nebūtu pārāk vientuļi.

Taču pavisam negaidīts notikums visus pārsteidza sērijas beigās - šovā atgriezās Normunds, kuru iepriekšējā sērijā neizvēlējās neviena no meitenēm. Atraktīvajās dāmu nešanas sacensībās imunitāti bija ieguvis Rūdolfs un Alise, kas nozīmē, ka Normundam nebija tiesību izjaukt šo savienību, taču pārējās gan! Normunds lēma, ka vēlas šovu turpināt pārī ar Megiju, bez otrās pusītes atstājot Edžu.

"Visi bija ļoti pārsteigti un priecīgi mani redzēt, kas bija forši. Es izvēlējos Megiju, jo tas tajā brīdī šķita loģiskākais lēmums," komentēja pirmajā sērijā izbalsotais dejotājs. Pati Megija gan atzīst, ka neviens no šovā līdz šim iepazītajiem puišiem tomēr nav viņas gaumē. 

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu