Brīdinājums!

Šo lapu nedrīkst atvērt, ja Tev vēl nav 18 gadu.

Man jau ir 18 Man vēl nav 18

Pikantāk nav iespējams! Eirovīzijas uzvarētāji "Måneskin" šokē fanus ar grupas kailfoto

Šī gada Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētāji, populārā itāļu grupa "Måneskin" savas grupas oficiālajā "Instagram" kontā publicēja fotogrāfijas, kurās redzami kaili, pašiem grupas dalībniekiem nekautrējoties vienam no otra.

No bildēm secināms, ka "Måneskin" ir nolēmuši uz visiem laikiem palikt atmiņā ar seksa simbola statusu. Mākslinieku fotosesijas jau iepriekš bijušas atklātas, taču šoreiz tās pacēlušās jaunā līmenī.

Vēlāk grupas dalībnieki publicēja arī fotosesijas aizkulišu fotogrāfijas. Attēli parāda to, ka grupas dalībnieki ne tikai fotosesijas laikā, bet arī ģērbtuvē staigāja pilnīgi kaili. Viņu privātās daļas ir pārklātas ar mazām emocijzīmju zvaigznēm.

Grupas fani ir pārliecināti, ka māksliniekus savā starpā saista ne tikai draudzīgas attiecības.

5

Vairākkārt grupas fanu vidū ir izskanējušas baumas par "Måneskin" basģitāristes Viktorijas de Andželisas romānu ar solistu Damiano Dāvidu. Abi iesaistītie ir nolieguši baumu patiesumu, atzīstot, ka ir tikai labi draugi. Medijos iepriekš izskanējis, ka Damiano ir attiecībās ar itāļu modeli Džiordžiju Soleri, ar kuru viņš ir saderinājies.

Šobrīd grupas mūziķi ir savas popularitātes virsotnē. Atgādinām, ka grupa nesen paziņoja savas koncertturnejas "Loud Kids On Tour 22" pilsētas un datumus nākamajam gadam, starp kurām ir arī Rīga. Biļetes uz visu pilsētu koncertiem tika izpārdotas vien divu stundu laikā. Šobrīd daudzas pasaules ierakstu kompānijas vēlas sadarboties ar talantīgajiem rokeriem, taču viņi turpina radīt mūziku Itālijā.

FOTO: instagram/maneskinofficial