VIDEO ⟩ Imantā stāvlaukumā apzog divus jauniešus

Apollo.lv
Imantā stāvlaukumā apzog divus jauniešus
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: ESB Professional/Shutterstock

Dienas laikā cilvēku pilnā vietā Imantā, Rīgā 8. oktobrī paveikta bruņota laupīšana. Četri vīrieši, izmantojot nazi, piespieda divus jauniešus iztukšot savas kabatas, vēsta TV3 raidījums "Degpunktā".

Mārcis kopā ar savu draugu piektdien ap plkst. 14.00 devās uz tirdzniecības centru "Damme", kas atrodas Imantā. Puiši gribēja veikalā iegādāties kādu uzkodu, taču līdz tām nemaz netika. Tuvojoties stāvvietai, Mārcis pamanīja netipisku rosību, kas lika aizmirst sākotnējo plānu. Bija notikusi laupīšana.

Jaunieši gribēja dalīties ar notikušo, un pilnīgiem svešiniekiem atstāstīja traumatisko pieredzi no sākuma līdz beigām. Mārcis spriež, ka stresa situācijā puiši gribēja "izkratīt sirdi", lai nedaudz nomierinātos.

"Viņiem esot teikts, ka jāatdod maks, kurā bija 500 eiro. Diezgan liela nauda. Viņi vēl paspēja piezvanīt policijai," stāsta Mārcis.

Pavisam dīvains gan cietušajiem, gan Mārcim šķiet fakts, ka laupītāji nemaz necentās steigšus pazust no nozieguma vietas.

"Viņi aplaupīja jauniešus un šeit uzkavējās vēl kādas 10 līdz 15 minūtes," norāda Mārcis.

"Divi no laupītājiem aizbēga," stāsta Mārcis. Pagaidām policija apstiprina laupīšanas faktu, taču notikušā detaļas nesniedz.

Saistībā ar šo noziegumu tika aizturētas divas personas, kurām svētdien, 10. oktobrī, tiesa piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu. Par šo gadījumu Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kurzemes iecirknī ir uzsākts kriminālprocess.

Video: Raidījuma "Degpunktā" sižets

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu