Ābolam lielisks sniegums un uzvaras "bullītis" Zviedrijas čempionāta spēlē

Rodrigo Ābols
Rodrigo Ābols Foto: orebrohockey/Twitter

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols otrdien, 19. oktobrī, izcēlās ar uzvaras "bullīti" un diviem rezultativitātes punktiem Zviedrijas augstākās līgas mačā.

Ābola pārstāvētā "Orebro" savā laukumā ar rezultātu 5:4 (0:0, 2:3, 2:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja "Oskarshamn" komandu.

Ābols ar rezultatīvām piespēlēm atzīmējās otrā perioda piektajā un trešās trešdaļas desmitajā minūtē, palīdzot panākt attiecīgi 1:2 un vēlāk arī 3:3. Pēcspēles metienu sērijā viņš bija vienīgais hokejists, kurš realizēja savu "bullīti", tādējādi viņa kontā arī viens vārtu guvums.

Latvijas hokejists šajā duelī uz ledus pavadīja 22 minūtes un desmit sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 52% iemetienu un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Ābols šajā sezonā 11 spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

"Orebro" ar 15 punktiem 11 spēlēs ieņem astoto vietu 14 komandu konkurencē, bet vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Vēkšes "Lakers" ar 21 punktu 11 mačos ir ceturtā.

Pagājušajā sezonā Vekšes "Lakers" finālā pieveica "Rogle" vienību.