FOTO ⟩ Alise Haijima TV kameru priekšā ļaujas kaislīgam skūpstam

Apollo.lv
Alise Haijima TV kameru priekšā ļaujas kaislīgam skūpstam
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Sākoties iepazīšanās un piedzīvojumu šovam "Mīla kemperī", skatītāji ievēroja, ka starp Alisi un Rūdolfu ir izveidojušās simpātijas.

Ceļojuma laikā tās tikai auga - pārējie dalībnieki bija liecinieki tam, ka abi nepārtraukti mīlinās, staigā sadevušies rociņās un velta viens otram ilgpilnus skatienus, taču neskūpstās. Pāris no tā sākotnēji ilgi atturējās, jo Rūdolfs gribēja, lai pirmais skūpsts ar Alisi ir ļoti īpašs, bet beigu beigās viņi tomēr nespēja pretoties savām vēlmēm un tika nofilmēti skūpstāmies turpat, kemperī.

Alise to komentē šādi: "Ak, jūs, mani pieķērāt. Ak, Dievs. Mēs runājām, ka pirmo skūpstu vajag tādu īpašu, bet nenoturējāmies. Ups. Mēs cietāmies, cietāmies, jo vajadzēja īpašu, bet tomēr emocijas un tas mirklis... viņš labi bučojas." Rūdolfs par notikušo izteicās īsāk, sakot, ka viņam notikušais tiešām ļoti patika.

Kā jau ziņots, Alise jau iepriekš runājot par attiecībām, atklājusi, ka viņai nepatīk spēlēt spēlītes vai būt toksiskās attiecībās. Ja kaut kas tiešām patīk vai nepatīk, tad tā arī skaidri un saprotami pasaka. Neskatoties uz mūsdienu jaunatnes ātro attiecību un partneru maiņu, Haijima tic īstai mīlestībai un stabilām ilgtermiņa attiecībām: "Tieši tāpēc arī pieteicos dalībai "Mīla kemperī". Es ticu liktenim. Un jā, es ticu laulībām. Es gan neatbalstu laulības kā instrumentu otra cilvēka noturēšanai, jo tas ir nepareizi.

Ja abi to vēlas, tad kāpēc gan nē. Man kā meitenei jau no bērnības ir tas sapnis apprecēties baznīcā, pie altāra, ar baltu kleitu, plīvuru, gredzenu un to visu. Laulības priekš manis nozīmē to, ka vīrietis apstiprina, ka viņš vēlās būt kopā ar mani. Protams, nav jāprecas, lai pateiktu, ka otru mīl vai sajustu tuvību. Laulības un gredzens nav obligāti vienādības zīme mīlestībai. Tas katram ir individuāli."

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu