Pk, 9.06.2023.

Lauris Reiniks izglābis Laurlāci no slikta randiņa

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 9
Foto: Ekrānuzņēmums no 360tv video

Pēc tam, kad šova "Četri uz koferiem" dienas uzdevumi Itālijas pilsētā Neapolē bija izpildīti, influencere Laurlācis jeb Laura Ķīse nolēma meklēt izklaides ārpus pašmāju ceļotāju loka un izmantot pasaulē populāro iepazīšanās aplikāciju "Tinder", lai noskaidrotu, kā ir iet uz randiņu ar kādu no vietējiem puišiem.

"Brīva sieviete - daru, ko gribu," izteicās daiļava. Viss gāja labi līdz brīdim, kad satika noskatīto stiprā dzimuma pārstāvi, kurš izrādījās īsāks par viņu. Laura no neveiksmīgā randiņa steidza bēgt, prasot palīdzību šova kolēģim Laurim Reinikam.

Viņa ar īsziņu lūdza dziedātājam piezvanīt un izlikties par dusmīgu tēti, kurš steidzami liek savai meitai pārrasties mājās un neblandīties apkārt. Vienkāršais plāns veiksmīgi nostrādāja: "Nekas nenotika. Atšuvu. Man liekas, ka ir jaukāk pateikt atvaino, man jāskrien, nevis atvaino, tu man nepatīc. Laikam ego mazāk sāpina tas, ka man bija jāskrien."

Liela problēma bija arī valodas barjera, jo itālis knapi runāja angliski - abi veda sarunas ar tulkošanas aplikācijas palīdzību. Dziedātājs gardi smejas, ka abu randiņš ir bijis "rūķu saiets", jo blondīne jau tā ir īsa - kā var būt, ka džeks ir bijis vēl īsāks?

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 9

Tēmas

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu