Intars Rešetins piedāvā humoristisku īsfilmu par dzīvi komandantstundas laikā

LETA
Intars Rešetins piedāvā humoristisku īsfilmu par dzīvi komandantstundas laikā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums no Youtube video

Pasaulei un arī Latvijai izkritušie pārbaudījumi, kas saistīti ar Covid-19 vīrusa izplatību, turpina vairot spriedzi sabiedrībā, bet pārvietošanās ierobežojumi sakarsē situāciju aizvien vairāk.

Brīdī, kad diennaktī par nelikumīgu pārvietošanos aizturētie tautieši jau mērāmi simtos, režisors Intars Rešetns piedāvā humoristisku īsfilmu "Naktsmaiņa jeb darbs paliek darbs", kas vēsta par to, kā dažādi personāži mēģina shēmot ierastās shēmas arī strikta "lokdauna" ietvaros.

Vārds īsfilmas idejas autoram, scenāristam un režisoram Intaram Rešetinam: "Gatavojoties savai pirmajai spēlfilmai, kuru rakstām kopā ar Zani Zustu un Egīlu Šņori, nolēmām Latvijas iedzīvotājiem dāvināt mazu nogriezni no topošās traģikomēdijas. Lai paskatītos uz kādu situāciju no malas, mēs, mākslinieki, nereti izmantojam sev pieejamos līdzekļus, darot to, ko darām vislabāk- radot. Pieļauju, ka gaumīgs humors par to ārprātu, kurā šobrīd atrodamies, ir tas, kas šodien mūs mazliet var iepriecināt un neļaus ieslīgt vēl lielākā bezcerības okeānā! Turamies!"

Īsfilmā redzami tautā iemīļotie aktieri Ģirts Krūmiņš, Imants Strads, Jurģis Spulenieks, Gints Andžāns un Sanda Dejus.

Filmas autori cieši piekodina ievērot visas epidemioloģiskās drošības prasības un pēc noteiktā laika apkārt neklaiņot, kā arī būt iecietīgiem vienam pret otru un, protams, vakcinēties, lai dramatiskās situācijas paliek ekrāniem, nevis ikdienai.

Īsfilmu skaties ŠEIT!

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu