Ābolam divi gūti vārti 57 sekundēs, Kalniņam 18 atvairīti metieni uzvarās Zviedrijas čempionāta mačos

Rodrigo Ābols.
Rodrigo Ābols. Foto: Edijs Pālens/

Sestdien, 6. novembrī, Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols Erebrū guva divus vārtus 57 sekunžu laikā uzvarā Zviedrijas hokeja augstākās līgas (SHL) mačā, bet Vēkšes "Lakers" ar Jāni Kalniņu vārtos uzvarēja savā laukumā, latviešu vārtsargam atvairot 18 metienus.

Ābola pārstāvētā "Orebro" mājās ar 3:2 (1:2, 1:0, 1:0) pieveica Kārlstades "Farjestad".

Ābols pirmos vārtus guva 28 sekundes pirms pirmā pārtraukuma, panākot 1:2, bet otros iemeta vairākumā 29 sekundes pēc otrās trešdaļas sākšanās - 2:2.

Divas minūtes un 36 sekundes pirms mača beigām mājinieku kapteinis nopelnīja divas soda minūtes, taču viesi tās nepārvērta vārtu guvumā, mājiniekiem svinot uzvaru ar 3:2.

Latvijas hokejists šajā duelī uz ledus pavadīja 17 minūtes, kuru laikā četras reizes meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 66,67% iemetienu un iekrāja +/- rādītāju +1.

Šosezon Ābols 18 spēlēs Erebrū vienības rindās guvis astoņus vārtus un astoņreiz rezultatīvi piespēlējis. Viņš ir komandas rezultatīvākais spēlētājs

Tikmēr latviešu vārtsargs Jānis Kalniņš kopā ar Vēkšes "Lakers" savā laukumā ar 4:1 (2:0, 2:0, 0:1) pārspēja "Leksands".