Kendala Dženere aizlūdz par Trevisa Skota koncertā bojāgājušajiem

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Kendala Dženere
Kendala Dženere Foto: Angela Weiss/AFP

Modele Kendala Dženere nākusi klajā ar paziņojumu pēc tam, kad 5. novembrī mūzikas festivāla "Astroworld" atklāšanas vakarā Hjūstonā, Teksasā gāja bojā astoņi cilvēki un daudzi cilvēki tika ievainoti pūļa pieplūduma dēļ.

"Esmu satriekta par traģiskajiem notikumiem, kas norisinājās festivālā "Astroworld". Izsaku visdziļāko līdzjūtību tiem, kuri zaudējuši savus mīļotos cilvēkus, manas lūgšanas ir ar jums. Sūtu jums visu savu mīlestību un novēlu spēku šajā postošajā un jūtīgajā laikā," vietnes "Instagram" īsajos stāstiņos rakstīja Dženere.

Par traģiskajiem notikumiem izteicās arī Dženeres pusmāsa Kima Kardašjana: "Mana sirds ir absolūti salauzta par tiem, kuri zaudēja dzīvību un tiem, kuri cieta "Astroworld" festivālā. Tāpat kā jūs visi, arī mana ģimene ir šokēta par notikušo. Mēs aizlūdzam par cietušajiem, kā arī par Trevisu, kurš, kā mēs zinām, ļoti mīl savus fanus un ir patiesi satriekts."

Foto: Ekrānuzņēmums no Instagram

Jau vēstīts, ka incidents sākās 5. novembrī ap pulksten 21.15. Kad pūlis sāka radīt ievainojumus cilvēkiem, panika tikai pieauga.

Organizatori apturēja koncertu, kad bija redzams, ka cietuši daudzi cilvēki, taču upuru milzīgais apjoms ātri pārņēma medicīnas iestāžu noslogotību.

Panika izcēlās pēc tam, kad pūlis sāka grūstīties uz skatuves priekšpusi Trevisa Skota festivālā "Astroworld", paziņoja ārkārtas dienesta amatpersonas.

11 cilvēki tika nogādāti slimnīcās, taču astoņi gājuši bojā.

Pasākumā, kurā piedalījās 50 000 cilvēku, medicīniskā aprūpe nepieciešama aptuveni 300 cilvēkiem.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu