"Mana sirds ir salauzta." Kima Kardašjana pārtrauc klusumu pēc traģiskajiem notikumiem Trevisa Skota koncertā

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Kima Kardašjana
Kima Kardašjana Foto: MARIO ANZUONI/REUTERS

Uzņēmēja Kima Kardašjana nākusi klajā ar paziņojumu pēc tam, kad 5. novembrī mūzikas festivāla "Astroworld" atklāšanas vakarā Hjūstonā, Teksasā gāja bojā astoņi cilvēki un daudzi cilvēki tika ievainoti pūļa pieplūduma dēļ.

Vietnes "Instagram" īsajos stāstiņos uzņēmēja Kima Kardašjana publicēja savu paziņojumu par traģiskajiem 5. novembra notikumiem festivālā "Astroworld". 

"Mana sirds ir absolūti salauzta par tiem, kuri zaudēja dzīvību un tiem, kuri cieta "Astroworld" festivālā. Tāpat kā jūs visi, arī mana ģimene ir šokēta par notikušo. Mēs aizlūdzam par cietušajiem, kā arī par Trevisu, kurš, kā mēs zinām, ļoti mīl savus fanus un ir patiesi satriekts," rakstīja Kardašajana.

Foto: Ekrānuzņēmums no Instagram

Jau vēstīts, ka incidents sākās 5. novembrī ap pulksten 21.15. Kad pūlis sāka radīt ievainojumus cilvēkiem, panika tikai pieauga.

Organizatori apturēja koncertu, kad bija redzams, ka cietuši daudzi cilvēki, taču upuru milzīgais apjoms ātri pārņēma medicīnas iestāžu noslogotību.

Panika izcēlās pēc tam, kad pūlis sāka grūstīties uz skatuves priekšpusi Trevisa Skota festivālā "Astroworld", paziņoja ārkārtas dienesta amatpersonas.

11 cilvēki tika nogādāti slimnīcās, taču astoņi gājuši bojā.

Pasākumā, kurā piedalījās 50 000 cilvēku, medicīniskā aprūpe nepieciešama aptuveni 300 cilvēkiem.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu