No 15. novembra atlaides Rīgas sabiedriskajā transportā saņems pasažieri ar Covid-19 sertifikātiem (8)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Cilvēki sabiedriskajā transportā. Ilustratīvs attēls.
Cilvēki sabiedriskajā transportā. Ilustratīvs attēls. Foto: Evija Trifanova/LETA

No 15. novembra atlaides Rīgas sabiedriskajā transportā būs pasažieriem ar Covid-19 sertifikātiem, ziņo pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" Sabiedrisko attiecību daļas vadītājas pienākumu izpildītāja Inese Rozīte.

Pilngadīgajām personām, kurām nav sertifikāta, "Rīgas satiksmes" sabiedriskajā transportā būs jāiegādājas biļetes par pilnu cenu un šie klienti nevarēs izmantot atlaides, kas tika piemērotas līdz 21.oktobrim.

"Rīgas satiksme" uzsākusi informācijas apmaiņu ar Nacionālo veselības dienestu, taču vakcinācijas dati par tiem pasažieriem, kuri vakcinējušies ārpus Latvijas netiek saņemti. Tādēļ "Rīgas satiksme" aicina klientus, kuri vakcinējušies pret Covid-19 ārpus Latvijas, reģistrēt savus sertifikātus, lai pēc 15.novembra varētu izmantot sabiedrisko transportu ar atlaidi.

Pilngadīgajām personām, kurām no 15.novembra nebūs sertifikāta, būs jāiegādājas biļetes par pilnu cenu un esošie e-taloni, kuros iestrādāts atlaides saņēmēja statuss, tiks neatgriezeniski bloķēti. Brīdī, kad persona iegūs Covid-19 sertifikātu, būs jādodas uz kādu no "Rīgas satiksmes" klientu apkalpošanas centriem un jāizgatavo jauns e-talons, maksājot par to 2,85 eiro.

Tiem klientiem, kuriem ir sertifikāts, kā arī Rīgas skolēniem un arodskolēniem, atlaides sabiedriskajā transportā atjaunosies automātiski un braukšanas maksas atvieglojumus varēs izmantot tādā apmērā, kā tas bija pirms 21.oktobra.

Pasažieri, kuri saņem atlaidi no valsts - personas ar I vai II invaliditātes grupu, personas līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti un persona, kas pavada personu ar I invaliditātes grupu, vai personu līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti, neatkarīgi no sertifikāta esamības, varēs turpināt izmantot sabiedrisko transportu ar 100% atlaidi.

Pasažieriem, kuri jau šobrīd norēķiniem sabiedriskajā transportā izmanto biļetes par pilnu cenu, jaunā kārtība nekādas izmaiņas neievieš.

Minētie pasažieri braucienu apmaksai var izmantot brauciena biļetes par 1,15 eiro, stundas biļetes par 2,30 eiro un mēneša biļetes, kas visām darba dienām, visiem transporta veidiem maksā 50 eiro, darba dienām 40 eiro vai arī mēneša biļeti, kas paredzēta vienam maršrutam.

Komentāri (8)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu