Decembra sākumā Teikā tiks atklāts pirmais divstāvīgais "Lidl" veikals (3)

LETA
Darbu sāk "Lidl" veikali
Darbu sāk "Lidl" veikali Foto: Jānis Škapars/TVNET

Mazumtirgotājs SIA "Lidl Latvija" 2.decembrī Rīgā, Brīvības gatvē, atklās pirmo divstāvīgo "Lidl" metropoles koncepta veikalu Latvijā, aģentūrai LETA pavēstīja "Lidl Latvija" pārstāvis Ingars Rudzītis.

Viņš informē, ka ar vairāk nekā 1500 kvadrātmetrus plašu tirdzniecības zāli tas būs pašlaik lielākais "Lidl" veikals Latvijā, un, sekojot noteikumiem, tas strādās "zaļajā" režīmā, to ļaujot apmeklēt tikai iedzīvotājiem ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Līdz ar šī jaunā veikala atklāšanu Brīvības gatvē, Latvijā būs 16 "Lidl" veikali.

Veikala celtniecības laikā tika sakārtota un apzaļumota bijusī industriālā teritorija.

"Attīstot šo projektu, mēs daudz domājām par ilgtspēju un iekļaušanos Teikas apkaimes zaļajā vidē. Šī būs pirmā "Lidl" veikala ēka Latvijā, kuras jumts ir apstādīts ar izturīgiem sukulentiem, kas veidos savdabīgu "zaļo saliņu", tādējādi vecinot ēkas jumta dzesēšanu. Veikalam pieguļošā teritorijā esam izveidojuši koku lielstādu un košumkrūmu stādījumus, lieliski iekļaujoties apkaimes atmosfērā," saka "Lidl Latvija" Nekustamo īpašumu departamenta vadītājs Mikus Ķīsis.

Divstāvīgā "Lidl" metropoles veikala koncepts paredz, ka daļa klientiem paredzēto autostāvvietu atrodas ēkas pirmajā stāvā. Ienākot veikalā, klienti nokļūs vestibilā, no kurienes ar eskalatoru varēs nokļūt tirdzniecības zālē otrajā stāvā. Ratiņkrēslu un bērnu ratiņu lietotājiem ir izbūvēts speciāls lifts, kas ļaus tiem nokļūt tirdzniecības zālē.

Jau vēstīts, ka 7.oktobrī visā Latvijā atklāti pirmie 15 mazumtirdzniecības tīkla "Lidl" veikali.

Kompānija "Lidl Latvija" reģistrēta 2016.gada oktobrī, un tās pamatkapitāls ir 251,5 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Vācijas "C E - Beteiligungs-GmbH".

"Lidl Latvija" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2020.gada 1.marta līdz šā gada 28.februārim, strādāja ar 722 955 eiro apgrozījumu, savukārt kompānijas zaudējumi bija 51,59 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu