Finanšu ministrija sertifikāta neesamības dēļ dīkstāvē bez atlīdzības nosūta divus darbiniekus

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Ieva Čīka/LETA

Finanšu ministrijā dīkstāve bez atlīdzības noteikta diviem darbiniekiem Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta neesamības dēļ, informē Finanšu ministrija (FM).

Finanšu ministrijā Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta neesamības dēļ dīkstāve bez atlīdzības noteikta diviem darbiniekiem, informē Finanšu ministrija (FM).

FM kopumā strādā 379 darbinieki. FM pārstāvji norāda, ka vakcinācijas aptvere pret Covid-19 ir ļoti augsta, tikai daži cilvēki nav vakcinējušies, tāpēc patlaban no darba pienākumu pildīšanas atstādināti tikai divi cilvēki.

Šo darbinieku atstādināšana nekādā veidā neietekmēs FM stratēģisko uzdevumu izpildi, kā arī to kvalitāti, uzsver FM pārstāvji.

Kā ziņots, publiskajā sektorā nodarbinātie, kuri līdz 15. novembrim būs sākuši vakcinācijas kursu, taču vēl nebūs saņēmuši derīgu Covid-19 vakcinācijas sertifikātu, varēs turpināt pildīt darba pienākumus attālināti vai klātienē. Šīm personām vakcinācijas sertifikāta iegūšanas gala termiņš ir šā gada 15. decembris.

Aktuālākās ziņas