Aicina piedalīties Ziemassvētku vēstuļu akcijā "Citāda dāvana"

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Zivica Kerkez/shutterstock.com

Sākusies ikgadējā Ziemassvētku labdarības akcija "Citāda dāvana", kuras laikā ikviens var pasūtīt saviem bērniem vai citiem tuvajiem cilvēkiem sirsnīgu vēstuli no Ziemassvētku vecīša par ziedojumu "Centrs Dardedze" darbam bērnu aizsardzībā, informē "Centrs Dardedze" pārstāve Anda Avena.

"Centrs Dardedze" valdes locekle Agnese Sladzevska uzsver, ka šajā saspringtajā gada nogalē "Citāda dāvana" ir vajadzīga mums visiem - gan bērniem, gan pieaugušajiem. Pasūtot Ziemassvētku vecīša vēstuli tuvam cilvēkam, sveiciena sūtītājs apdomā sirsnīgākos vārdus, ko par otru vēlas pateikt. Savukārt saņēmējam pa pastu pienākusī, personiskā vēstulīte no Ziemassvētku vecīša ļauj atkal mazliet noticēt brīnumam, justies īpašam un mīlētam.

Pieteikumi tiek pieņemti līdz 10.decembrim, lai īpašā vēstule adresātu sasniegtu pirms Ziemassvētkiem.

Vēstules saturu iespējams pielāgot saņēmējam, norādot, vai tā tiks sūtīta bērnam, pusaudzim, vairākiem bērniem vienā ģimenē vai pieaugušajam. Tāpat šogad iespējams izvēlēties vienu no astoņiem vēstuļu noformējumiem - oriģinālus vēstuļpapīru noformējumus Ziemassvētku akcijai sagatavojuši mākslinieki Ilze Medne, Emīls Mednis, Alise Mediņa, Zanda Jansone, Līga Lazdiņa un Inta Sarkane.

Akcija "Citāda dāvana" notiek jau septīto gadu. Centrs drošai bērnībai "Dardedze" ir nevalstiska organizācija, kas jau 20 gadus izglīto bērnus, vecākus un speciālistus, sniedz psiholoģisku atbalstu un aktīvi darbojas interešu aizstāvībā ar mērķi novērst jebkāda veida vardarbību pret bērniem