"Rīgas" hokejisti izcīna uzvaru pagarinājumā

Hk "Rīga" hokejisti
Hk "Rīga" hokejisti Foto: hkr.lv

"Rīgas" hokeja klubs savā laukumā otrdien, 23. novembrī, Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē izcīnīja uzvaru.

Latvijas vienība "Arēnā Rīga" ar rezultātu 4:3 (0:1, 1:0, 2:2, 1:0) pagarinājumā uzveica Tulas apgabala "Akademija Mihailova".

Pirmo periodu mājinieki zaudēja ar 0:1 un rezultātu izlīdzināja vien otrā perioda vidū, kad pēc Mārtiņa Šulca aktīvās spēles pie vārtiem Niks Zīle ieraidīja ripu mērķī. Rīdzinieki aizvadīja jaudīgu trešā perioda sākumu, kad pirmajās minūtēs 59 sekundēs no 1:1 panāca 3:1. Vispirms Gustavs Millers vairākumā ar zibenīgu metienu pārņēma vadību, bet vēlāk Deniss Vilmans atzīmējās no tuvas distances.

Turpinājumā viesi guva divus vārtus un izlīdzināja rezultātu, mačam turpinoties papildlaikā. Tā otrajā minūtē Ģirts Silkalns realizēja paša nopelnīto vairākumu un izrāva "Rīgai" uzvaru.

Trešdien abas komandas tiksies atkārtoti.

Turnīra tabulā "Rīga" Rietumu grupā ar izcīnītiem 28 punktiem 35 spēlēs ieņem desmito vietu.

"Rīga" iepriekšējā sezonā pamatturnīrā ieņēma 13. vietu Rietumu konferencē un nekvalificējās izslēgšanas turnīram.

Treneru korpusā pēc vienas sezonas Rīgas "Dinamo" komandā ir atgriezies galvenais treneris Raimonds Vilkoits.

MHL 13. sezonas kalendārs paredz, ka katra komanda pamatturnīrā aizvadīs 64 spēles (32 mājās, 32 izbraukumā). "Rīgas" komanda spēlē Rietumu grupā, kurā ir 17 komandas un tikai astoņas labākās iekļūst izslēgšanas turnīrā.