"Mīla kemperī": Negaidīti pārsteigumi izmaina visu

Apollo.lv
"Mīla kemperī": Negaidīti pārsteigumi izmaina visu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums

Piedzīvojumu un iepazīšanās šovā "Mīla kemperī" tika izšķirts pats saskanīgākais pāris, Alise un Rūdolfs, neļaujot atvadīties vienam no otra, kas abiem lika liet gaužas asaras. Taču pēcāk Alisei tomēr tika dota iespēja pateikt ardievas un pavadīt mīļoto uz lidmašīnu.

Tā kā Rūdolfs to nemaz nenojauta, viņš bija ļoti pārsteigts, ka viņiem ļauts šis pēdējais atvadu brīdis - tam atkal sekoja asaras, kā arī garas un sāpīgas atvadas. Un tad, mirkli pirms Rūdis iegāja lidostā, mīlas balodīši uzzināja, ka abiem tiek dota vienreizēja iespēja un Rūdolfs var atgriezties šovā.

"Es tā pārkliedzu balsi tajā brīdī. Ak dievs, man bija tāds prieks, ka uzlecu virsū un samīļojāmies. Tāds amerikāņu kalniņš ar emocijām! Lejā un augšā," komentēja Alise. Par to bija kas sakāms arī pašam Rūdim: "Mēs abi izbļaustījāmies, jo bijām ļoti priecīgi. Es taču teicu, ka mūs nedrīkst izšķirt."

Pēc pāra atkalapvienošanās sekoja vēl dramatiskāki notikumi, jo arī pārējiem šova pārīšiem bija iespēja atklāt savas jūtas un dabūt sev pārī kādu nolūkotu puisi vai meiteni, bet ar vienu noteikumu - ja vien otrs tam piekritīs. Ronalds beidzot saņēma drosmi un atzinās savās jūtās brunetei Elīnai, bet saņēma kurvīti, jo viņa labprātāk ceļojumu turpinās ar Dāvidu pie sāniem.

Alise, protams, palika kopā ar Rūdi, bet blondā Elīna ņēma grožus savās rokās un par partneri izvēlējās simpātisko jaunpienācēju Oskaru, par ko puisis bija neizsakāmi laimīgs. Viņš vēlāk gan atzinās, ka pats būtu nosaucis puišu aplidotās tumšmates Elīnas vārdu, bet redzot, cik sāpīgu atraidījumu piedzīvojis Ronalds, priecājās, ka tomēr klusējis.

Pēc pāru izaicinājumu mīlas spēli turpināja Ronalds un Megija, bet Normunds, redzot, ka viņam palikusi vien antipātija Sinta, nolēma no projekta izstāties. Viņa piemēram sekoja arī blondā daiļava, un abi sāka mājupceļu.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu