Rīgā notiks saruna jauniešiem par vakcinācijas ietekmi uz reproduktīvo un seksuālo veselību

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Kitja Kitja/shutterstock.com

Otrdien plkst. 16 Rīgā tiešsaistē notiks saruna jauniešiem par vakcinācijas ietekmi uz reproduktīvo un seksuālo veselību, ziņo Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.

Kā skaidro Rīgas domes Labklājības departaments, kopš 18.gadsimta beigām, kad tika izgudrota pirmā vakcīna pret bakām, ar vakcinācijas palīdzību ir izglābtas miljoniem dzīvības. Vakcīnu noliedzēji esot bijuši visos laikos, tomēr īpaši skaļi vakcinācijas nozīme tiek apšaubīta pēdējo divu gadu laikā.

Tas skaidrojams gan ar Covid-19 pandēmiju un līdz šim nebijušu tehnoloģiju pielietošanu vakcīnu izstrādē, gan ar sociālo mediju lomas pieaugumu.

Ārsti aicina jauniešus uzticēties mediķiem, nevis sociālo tīklu "ekspertiem".

Sarunā piedalīsies ārste-rezidente ginekoloģijas un dzemdniecības specialitātē Elizabete Pumpure, Rīgas Dzemdību nama valdes priekšsēdētāja, Imunizācijas valsts padomes locekle, ārste-ginekoloģe Santa Markova, Rīgas Stradiņa universitātes Dzemdniecības un ginekoloģijas katedras vadītāja, Rīgas Dzemdību nama galvenā ārste, Veselības ministrijas galvenā speciāliste dzemdniecībā un ginekoloģijā, profesore Dace Rezeberga.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu