Ābols turpina krāt rezultativitātes punktus Zviedrijas augstākajā līgā

Rodrigo Ābols
Rodrigo Ābols Foto: Orebro Hockey/Twitter

Latvijas vārtsarga Jāņa Kalniņa un uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētās komandas otrdien Zviedrijas hokeja augstākās līgas (SHL) mačos piedzīvoja zaudējumus pagarinājumā, uzbrucējam izceļoties ar rezultatīvu piespēli, bet Kalniņam vārtos atvairot astoņus pretinieku metienus no desmit.

Vēkšes "Lakers" ar Jāni Kalniņu vārtos mājās ar 2:3 (1:2, 0:0, 1:0, 0:1) atzina "Lulea" pārākumu.

Kalniņš "Lakers" vārtus sargāja pirmajā trešdaļā, pēc tam tiekot nomainītam. Viņš atvairīja astoņas no desmit pretinieku mestajām ripām, kamēr viņa pēctecis vārtos Ādams Omans tika galā ar 16 no 17 metieniem.

Citā spēlē Erebrū hokejisti izbraukumā ar 1:2 (1:0, 0:0, 0:1, 0:1) piekāpās Jēvles "Brynas".

Latvijas hokejists trīs sekundes pirms pirmā pārtraukuma palīdzēja gūt vārtus Oliveram Eklindam.

Ābols šajā mačā uz ledus pavadīja 16 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 42,86% iemetienu un tika pie +/- rādītāja +1.

Šosezon Ābols 23 spēlēs Erebrū vienības rindās guvis astoņus vārtus un 12 reizes rezultatīvi piespēlējis. Viņš ir komandas rezultatīvākais spēlētājs un ieņem 11.vietu SHL ražīgāko spēlētāju sarakstā.

"Orebro" ar 37 punktiem 23 spēlēs ir septītā, bet "Lakers" ar 35 punktiem 23 dueļos ir astotā.

Pagājušajā sezonā Vekšes "Lakers" finālā pieveica "Rogle" vienību.