Merzļikins tiek nomainīts pirmā perioda pusē; Balceram vēl viens punkts

Elvis Merzļikins
Elvis Merzļikins Foto: Reuters/ScanPix

Trešdien, 1. decembrī, neveiksmīgu maču aizvadīja latviešu hokeja vārtsargs Elvis Merzļikins, tikmēr Rūdolfs Balcers tika pie 10. rezultativitātes punkta šajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonā.

Kolumbusas "Blue Jackets" izbraukumā ar rezultātu 0:6 (0:3, 0:2, 0:1) piekāpās Nešvilas "Predators".

Merzļikins atvairīja sešus no deviņiem pretinieku metieniem. Pie rezultāta 0:3 mača 13. minūtē latvietis atstāja laukumu.

"Blue Jackets" vārtos spēli turpināja soms Jonass Korpisalo, kurš atvairīja 25 no 28 metieniem.

Uzvarētāju labā četrus vārtus guva zviedrs Filips Forsbergs, kurš tādējādi sasniedza 400 punktu robežu NHL spēlētāja karjerā.

Vēl pa vienai ripai iemeta krievs Jakovs Treņins un Niks Kazinss, bet "Predators" vārtsargs soms Jūse Saross atvairīja 27 metienus.

"Blue Jackets" ar 24 punktiem 20 spēlēs ieņem piekto vietu Metropolitēna divīzijā, kamēr "Predators" ar 25 punktiem 22 mačos atrodas trešajā pozīcijā Centrālajā divīzijā.

Citā spēlē Sanhosē "Sharks" izbraukumā ar rezultātu 5:2 (1:0, 3:0, 1:2) pārspēja Ņūdžersijas "Devils".

Balcers ar rezultatīvu piespēli izcēlās otrā perioda vidū, kad zviedru aizsargs Ēriks Karlsons guva vārtus un panāca viesiem 4:0 vadību.

Vēl uzvarētāju labā vārtus guva šveicietis Timo Meiers, kurš izcēlās ar diviem precīziem metieniem, bet pa reizei trāpīja kanādieši Noā Gregors un Džeikobs Midltons.

"Devils" labā vārtus guva slovāks Tomāšs Tatars un zviedrs Jespers Brats.

Balcers laukumā pavadīja 15 minūtes un 34 sekundes (0:46 mazākumā), divreiz meta pa vārtiem, izpildīja četrus spēka paņēmienus un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

24 gadus vecais Balcers šosezon 22 spēlēs sakrājis 10 rezultativitātes punktus - divi vārti un astoņas piespēles, kā arī nopelnījis negatīvu lietderības koeficientu -7.

"Sharks" ar 25 punktiem 22 spēlēs ieņem trešo vietu Klusā okeāna divīzijā, kamēr "Devils" ar 22 punktiem 20 mačos atrodas piektajā pozīcijā Metropolitēna divīzijā.

Katras divīzijas trīs labākās komandas iekļūs "play-off".