Aprēķināts, cik Makkalisteriem izmaksāja Kevina atstāšana mājās vienatnē

Apollo.lv
Aprēķināts, cik Makkalisteriem izmaksāja Kevina atstāšana mājās vienatnē
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 8
Foto: Instagram

Iemīļotajā Ziemassvētku filmā "Viens pats mājās" Kevins izstrādāja visai veiklus trikus, lai neļautu slapjajiem bandītiem notvert viņu. Viņš nolēja kāpnes ar darvu, veselu istabu kopā ar bandītu Hariju noklāja ar līmi un spalvām, no otrā stāva uz kāpnēm svieda krāsas bundžas un pat uzkarsēja mājas galvenās ieejas durvju rokturi.

Lielbritānijas kompānija "Swift Direct Blinds" aprēķinājusi, ka visi atjautīgie slazdi, kurus savās mājās uzstādīja Kevins Makkalisters, lai glābtos no slapjajiem bandītiem, izmaksāja aptuveni 10623 eiro.

Nokaitētā durvju roktura nomaiņa izmaksātu aptuveni 117 eiro, bet pagraba kāpņu salabošana – 820 eiro. Lai satīrītu līmi un spalvas, būtu nepieciešami 3510 eiro, bet, lai par jaunu izdekorētu māju pēc daudzajiem bojājumiem, būtu nepieciešami aptuveni 4000 eiro.

Citi Kevina radītie slazdi, piemēram gludekļa uzgāšanās uz sejas, kā arī salauztie plaukti un Ziemassvētku rotājumi, izmaksātu aptuveni 2100 eiro.

Un šeit mēs pat neskaitām Harija un Mārva ārstēšanās izdevumus, kas pēc Kevina slazdiem noteikti būtu pamatīgi. Tiesa, reālajā dzīvē diez vai kāds no viņiem būtu izdzīvojis.

Kādi secinājumi un mācība ir radusies pēc šiem aprēķiniem? Nekad neatstājiet Kevinu Makkalisteru vienu pašu mājās, jo tas var beigties ļoti dārgi visām iesaistītajām personām. Kā arī – ir vērts apdomāt par vienkāršas signalizācijas ieviešanu mājās.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu