Māris Olte eksotiskā piknikā Islandē galdā ceļ zaru dakšiņas un "kaķu konservus" (8)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Ekrānuzņēmums

Kad pienāca viņa kārta vadīt dienu Islandē, dabas pētnieks un deputāts Māris Olte kanāla 360TV šovā "Četri uz koferiem" sarīkoja pikniku upes malā uz īrētās automašīnas motora pārsega - tās sastāvēja no zivju konserviem tomātu mērcē, maizes un marinētiem gurķīšiem.

Tā kā no ēdamrīkiem bija paņēmies līdzi tikai uzticamais nazis, vīrietis devās nogriezt tuvumā esošā koka zaru, lai ceļabiedriem Alisei Haijimai, Emīlijai Samai un Kristapam Strūbergam pagatavotu instrumentus, ar kuriem ēst zivi.

"Dakšiņu pagatavošanā būtiska bija tā naža klātbūtne, jo šitajā vikingu valstībā tādam kārtīgam tutenim ir jābūt. Es gan neesmu tā dikti kaislīgs uz nažiem. Tam kārklam izgriezu iekšējo zaru, par ko viņš būs pateicīgs, jo baigi nepatīkami, ka tev padusē aug zars ārā," komentēja vīrietis.

Lai gan Alise sūdzējās par to, ka konservi, viņasprāt, smaržoja pēc kaķu barības, visi izsalkušie ceļotāji drīz vien gardu muti tos apēda, kamēr kaķa saimniece Emīlija skaidroja, ka šo nedrīkst dot mīluļiem, jo produktā tomēr ir pārāk daudz sāls.

Olte stāsta, ka nav gribējis mest nekādus kulināros kūleņus, bet gan šajā maltītē likt uzsvaru uz dabu, tās skaistumu un kopā būšanu.

Komentāri (8)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu