FOTO un VIDEO Autovadītāj, uzmanies! Patlaban braukšana ir apgrūtināta (1)

Apollo.lv
Foto: "Apollo.lv" aculiecinieks

Ziņu medija "Apollo.lv" aculiecinieks iesūtīja foto ar situāciju uz Latvijas ceļiem. Uz šosejas Liepāja-Rīga, netālu no Pienavas patlaban ceļš ir netīrīts un redzamība ir ļoti slikta.

Foto: Apollo.lv aculiecinieks

Jau vēstīts, ka piektdienas, 24. decembra, rītā lielākajā daļā Latvijas teritorijas apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, norāda VSIA "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) pārstāvji.

Sniegotos un slidenos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 184 LVC uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz Valsts galvenajiem autoceļiem sekojošos posmos: Tallinas šoseja (A1) visa maršruta garumā, Vidzemes šoseja (A2) no Rīgas līdz Virešiem, Valmieras šoseja (A3) visa maršruta garumā, Rīgas apvedceļš (A4) un (A5) visa maršruta garumā, Daugavpils šoseja (A6) posmā Rīga - Nīcgale, Bauskas šoseja (A7) posmā no Rīgas līdz Grenctālei, Jelgavas šoseja (A8) visa maršruta garumā, Liepājas šoseja (A9) visa maršruta garumā, Ventspils šoseja (A10) posmā Rīga - Ventspils, Liepāja – Rucava (A11) visa maršruta garumā, Jēkabpils -Terehova (A12) visa maršruta garumā, Grebņeva – Medumi šoseja (A13) no Grebņevas līdz Špoģiem, Rēzeknes apvedceļš (A15) visa maršruta garumā, Tīnūži – Koknese (P80) visa maršruta garumā.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir visā valsts teritorijā, izņemot Alūksnes, Daugavpils un Krāslavas apkārtnēs.

Šādos laika apstākļos LVC aicina autobraucējus būt īpaši piesardzīgiem, ieturēt lielāku distanci līdz priekšā braucošam transportlīdzeklim, neveikt straujus manevrus, kā arī izvēlieties braukšanas apstākļiem un autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu ātrumu.

Par slideniem valsts autoceļu posmiem aicinām informēt LVC, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu