"Rīgas" hokejisti MHL atkārtoti zaudē "Almaz" (1)

HK "Rīga" hokejisti.
HK "Rīga" hokejisti. Foto: hkriga.lv

"Rīgas" komanda sestdien atkārtoti piedzīvoja zaudējumu pret Čerepovecas "Almaz" Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē.

"Rīgas" hokejisti izbraukumā ar 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) piekāpās Čerepovecas "Almaz" komandai.

Mājinieki 32.minūtē vairākumā izvirzījās vadībā ar Ignata Hoļkina metienu. 14 sekundes pirms otrā pārtraukuma mājinieki vairākumā izcēlās vēlreiz, vārtus gūstot Dmitrijam Solovjovam.

Pa vidu abiem vārtu guvumiem vienatnē ar mājinieku vārtsargu Dmitriju Šatailo izgāja aizsargs Haralds Slišāns, taču viņa metienu pa ledu starp kājsargiem vārtsargs atvairīja.

3:0 43.minūtē panāca Oļegs Bogatovs.

Divas minūtes un 38 sekundes pirms mača beigām Artjomu Ļeščenko, kurš guva savainojumu, "Rīgas" vārtos nomainīja Andris Zālmanis.

Mājinieku vārtsargam "sauso" spēli divas minūtes un desmit sekundes pirms mača beigām ar metienu tālajā vārtu stūrī no kreisā iemetiena apļa sabojāja Edvards Bergmanis, kuram asistēja Ņikita Mateiko un Gustavs Millers.

Mājinieki vairāk meta pa vārtiem (34:26), kamēr iemetienos galvas tiesu pārāki bija rīdzinieki (37:16).

"Rīga" zaudējusi piecās spēlēs pēc kārtas.

Turnīra tabulā "Rīga" Rietumu grupā ar izcīnītiem 28 punktiem 40 mačos ierindojas 15.vietā, bet "Almaz" ar 56 punktiem 38 mačos ir trešā.

Otrdien un trešdien četru mājas spēļu sēriju rīdzinieki uzsāks ar cīņām pret Maskavas apgabala "Atlant".

"Rīga" iepriekšējā sezonā pamatturnīrā ieņēma 13.vietu Rietumu konferencē un nekvalificējās izslēgšanas turnīram.

Treneru korpusā pēc vienas sezonas Rīgas "Dinamo" komandā ir atgriezies galvenais treneris Raimonds Vilkoits.

MHL 13.sezonas kalendārs paredz, ka katra komanda pamatturnīrā aizvadīs 64 spēles (32 mājās, 32 izbraukumā). "Rīgas" komanda spēlē Rietumu grupā, kurā ir 17 komandas un tikai astoņas labākās iekļūst izslēgšanas turnīrā.