Jaks turpina krāt rezultativitātes punktus, "Soči" zaudē

Jānis Jaks
Jānis Jaks Foto: Edijs Pālens / LETA

Latvijas aizsargs Jānis Jaks ceturtdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā, "Soču" komandai piedzīvojot zaudējumu.

Soču vienība savā laukumā ar rezultātu 3:4 (1:3, 1:0, 1:1) zaudēja Maskavas apgabala "Vitjaz".

Jaks aizsāka kombināciju, kas 48.minūtē noveda pie Amira Garajeva vārtiem un rezultāta izlīdzināšanas - 3:3.

Jaks 19 minūtēs un 52 sekundēs laukumā arī nopelnīja divas soda minūtes, kas beidzās bez zaudētiem vārtiem, kā arī reizi pielietoja spēka paņēmienu.

Jaks šajā sezonā 37 spēlēs guvis sešus vārtus un desmit reizes rezultatīvi piespēlējis.

"Soči" ar 39 punktiem 44 spēlēs ieņem desmito vietu Rietumu grupā, apsteidzot "Vitjaz", kam ir tāda pati bilance, un Rīgas "Dinamo", kas 43 mačos izcīnījis 37 punktus.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 56 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.