T, 28.09.2022.

Svētdien apledojušie ceļi visā Latvijā apgrūtina braukšanu

LETA
Svētdien apledojušie ceļi visā Latvijā apgrūtina braukšanu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Galina_Lya/Shutterstock

Svētdien, 9. janvārī, sniegs un apledojums klāj autoceļus lielākajā daļā Latvijas teritorijas, apgrūtinot braukšanas apstākļus, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi".

Autoceļi tiek attīrīti no sniega un kaisīti ar pretslīdes materiāliem. Braukšanas apstākļu uzlabošanai uz ceļiem strādā 175 ziemas dienesta tehnikas vienības.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem autoceļiem ir uz Tallinas šesejas (A1) posmā no Tūjas pagrieziena līdz Ainažiem, uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Rīgas līdz Raunas pagriezienam un no Virešiem līdz Veclaicenei, uz Valmieras šosejas (A3) posmā no Murjāņiem līdz Strenčiem, uz Daugavpils šosejas (A6) posmā no Rīgas līdz Nīcgalei un uz Kokneses šosejas (P80), uz Rēzeknes šosejas (A12) posmā no Jēkabpils līdz Rēzeknei, uz autoceļa Grebņeva-Medumi (A13) posmā no Grebņevas līdz Rušenicai, uz Rēzeknes apvedceļa (A15), uz Jelgavas šosejas (A8), uz Liepājas šosejas (A9) , uz Ventspils šoseja (A10), uz autoceļa Saldus-Kuldīga-Ventspils (108), uz autoceļa Grobiņa-Kuldīga-Talsi (P112 un P120), uz Klaipēdas šosejas (A11).

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir visā Latvijā, izņemot Rīgas, Daugavpils, Krāslavas un Ludzas apkārtni.

Autovadītāji aicināti būt piesardzīgiem, it īpaši rīta un vakara stundās. Svarīgi izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu un ieplānot papildu laiku ceļā.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu