Šķirtais aktieru pāris Prilučnijs un Muceniece iepriecina sekotājus ar sirsnīgu kopbildi

FOTO: instagram/bugevuge

Aktieri Pāvels Prilučnijs un Agate Muceniece pēc šķiršanās tomēr saglabājuši labas attiecības - abi dēlam sarīkojuši grandiozas dzimšanas dienas svinības. 

Agate Muceniece un Pāvels Prilučnijs savulaik tika uzskatīti par vienu no skaistākajiem pāriem Krievijas kino. Aktieri iepazinās seriāla "Slēgtā skola" uzņemšanas laukumā. Savstarpējās simpātijas pārauga vētrainā romānā, kas beidzās ar kāzām.

Pāra attiecībās dzimuši divi bērni -  dēls Timofejs un meita Mia. Tomēr 2020. gada pavasarī izcēlās skandāls. Agate vietnē "Instagram" publicēja video, kurā, asarām pār vaigiem ritot, ziņoja par vardarbīgu vīru. Rezultātā pāris izšķīrās. Tomēr mākslinieku fani līdz šai dienai sapņo par elku atkalapvienošanos.

Pavisam nesen Muceniece un Prilučnijs iepriecināja savus sekotājus ar kopbildi no dēla dzimšanas dienas. Vecāki dēlam sarīkoja vērienīgu ballīti kādā Maskavas restorānā.

FOTO: Instagram/agataagata

Pavisam nesen Prilučnijs dēlam Timofejam iegādājās dzīvokli, kurā zēns varēs nākotnē dzīvot. Pirms nekustamā īpašuma iegādes zvaigzne saskārās ar vairākām grūtībām.

"Man ļoti iepatikās viens dzīvoklis: pēdējais stāvs, panorāmas logi, augsti griesti, bet man nepietika naudas, un ņemt kredītu es nebiju gatavs, jo tikko vienu parādu jau samaksāju," stāsta aktieris.

"Izlēmu meklēt citu dzīvokli. Pagāja nedēļa, es sēžu un domāju: "Kādēļ nesanāk tas, ko es gribu? Kādēļ atkal ir grūtības? Es taču necenšos sevis dēļ, bet gan dēla labā!"" emocijās dalās Prilučnijs.

Aktierim piezvanīja dzīvojamā kompleksa pārstāvis un izteica piedāvājumu: "Es sākumā nodomāju, ka mani kāds izjoko! Pats pārsteidzošākais ir tas, ka piedāvātā atlaide bija tik liela, lai es varētu atļauties Timofejam nopirkt dzīvokli. Kā pēc šāda notikuma varu neticēt brīnumiem?"

Redaktors iesaka