VIDEO ⟩ Policisti izglābj uz Daugavas ledus aizmigušu vīrieti

Apollo.lv
Policisti izglābj uz Daugavas ledus aizmigušu vīrieti
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Otrdien, 11. janvārī, pulksten 8.34 Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz Mūkusalas ielu, kur kāda garāmgājēja ievērojusi uz Daugavas ledus guļošu vīrieti. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā RPP glābēju patruļa.

Policisti, ieroadušies ziņotājas norādītajā vietā, konstatēja vīrieti, kurš bija pie samaņas. Sarunas laikā vīrietis ar grūtībām skaidroja, ka aptuveni četras stundas atradies uz ledus. Tomēr iemeslu, kāpēc vīrietis nonācis šādā situācijā, policistiem tā arī neizdevās noskaidrot.

Ņemot vērā, ka glābjamais bija burtiski piesalis pie ledus, viņš novietots uz glābšanas dēļa. Diemžēl paša spēkiem vīrietis nespēja uzkāpt uz glābšanas dēļa, tādēļ policisti viņu uz tā uzcēla. Nogādājuši kungu krastā, policisti norādīja, ka nepieciešams nekavējoties novilkt samirkušo jaku. Nesaprazdams situācijas nopietnību, kungs vairākkārt atgaiņāja policistus, uzstājot, ka jaku atstās. Arī apkārt viņam aplikto pledu viņš vairākas reizes ņēma nost, līdz policistiem tomēr izdevās viņu pārliecināt.

Tikmēr policijas dežūrdaļas darbinieki uz notikuma vietu jau bija izsaukuši Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus. Pāris minūšu laikā notikuma vietā ieradās mediķi. Apskatot vīrieti, uzreiz pieņemts lēmums viņu nogādāt slimnīcā.

Rīgas pašvaldības policija atgādina, ka vien dažās vietās ir atļauts atrasties uz ledus. Vienlaikus policija brīdina, ka patlaban, kad ārā ir stipras vēja brāzmas, daudzviet ir pacēlies ūdens līmenis, tādēļ vietām pat atļautajās vietās varētu būt apgrūtināta nokļūšana uz ledus, jo krastā ledu klās bieza ūdens kārta.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu