Madrides "Real" Saūda Arābijā uzvar Spānijas Superkausā

Madrides "Real" svētdien Saūda Arābijas galvaspilsētā Rijādā uzvarēja Spānijas Superkausā.

Titulcīņā madridieši ar rezultātu 2:0 (1:0) uzvarēja Bilbao "Athletic".

"Real" vadībā izvirzījās 38.minūtē, kad Rodrigu pēc reida no labā flanga piespēlēja uz soda laukuma robežu, no kurienes bumbu vārtos trieca Luka Modričs. Otrajā puslaikā pēc spēles ar roku uz "Athletic" vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru 52.minūtē realizēja Karims Benzemā.

Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Eders Militāu nospēlēja ar roku "Real" soda laukumā un "pendele" tika nozīmēta uz otriem vārtiem, turklāt vaininieks tika noraidīts no laukuma. To izpildīja Rauls Garsija, kura sisto bumbu akrobātiski ar kāju atvairīja Tibo Kurtā, glābdams madridiešus no zaudētiem vārtiem.

Iepriekš šonedēļ pusfinālos "Athletic" ar 2:1 pārspēja Madrides "Atletico", bet "Real" ar 3:2 papildlaikā uzveica "Barcelona".

2019.gadā noslēgtā vienošanās par 120 miljoniem eiro paredz, ka trīs Superkausa izcīņām ar četru komandu dalību jānorisinās Saūda Arābijā. Pērn Covid-19 pandēmijas dēļ turnīrs tika aizvadīts Seviljā.

Pērn finālā Bilbao "Athletic" papildlaikā ar 3:2 uzvarēja "Barcelona" vienību.

"Barcelona" Superkausu izcīnījusi 13, kamēr "Real" - 12 reizes.