Linda Mūrniece sākusi jaunas attiecības

Linda Mūrniece

FOTO: Lindas Mūrnieces privātais arhīvs

Vietnē "Facebook" uzņēmēja, bijusī iekšlietu ministre Linda Mūrniece publicēja ierakstu, ka ir jaunās attiecībās. 

"Kāds man pa jokam kaut kad zīlēja. Satikšu kādu, ko sen zinu. Kādu, kurš visu laiku ir līdzās. Tikai es neprotu paskatīties. Pa jokam tas bija. Tomēr šis vairs nav pa jokam…" Mūrniece rakstīja pie fotogrāfijas, kurā redzama kopā ar kādu vīrieti. 

Nesen bijusī iekšlietu ministre Linda Mūrniece skaidroja, ka ir pārmaiņu priekšā – abi bērni ir izauguši un devušies savā dzīvē, kas nozīmē, ka arī viņai pašai ir jāiemācās dzīvot citādāk.

"Nav kam gatavot vairs. Dzīvoklis arī ir tukšs un katru reizi atgriežoties uzdzen skumjas. Kā es sevi mierinu, bija jau laiks man uzsākt patstāvīgu dzīvi. Padomā, cik man gadu – tak vienreiz jākļūst patstāvīgai. Es pirmo reizi dzīvē esmu viena," atklāj Linda Mūrniece.

Tāpat viņa sacīja, ka katram ir brīva izvēle – justies vientuļam vai izbaudīt laiku vienatnē ar sevi.

"Vientuļa es nejūtos, bet neteiktu, ka izbaudu vienatni. Man tomēr vajag ikdienas komunikāciju. Bet līdz tam ir jānonāk, lai saprastu, ka apprecēšanās uz diviem mēnešiem neizglābj no sajūtas, ka nebūsi viens. Tas neko neglābj," tā Linda.

Nu pēc viņas ierakstiem sociālajos tīklos spriežams, ka Mūrniece vairs nav viena, taču par jauno sirdsāķīti sīkākas informācijas pagaidām nav. 

Redaktors iesaka