"Playboy" modeles atklāj Hjū Hefnera tumšākos noslēpumus (9)

Foto: AP/Scanpix
Apollo.lv

Medijos izskan arvien vairāk skarbas patiesības par kulta žurnāla "Playboy" dibinātāja Hjū Hefnera dzīvi, kurš zināms arī ar traku ballīšu rīkošanu savā savrupmājā. Biznesmeņa tumšākie noslēpumi atklāti, filmējot dokumentālo seriālu ""Playboy" noslēpumi", kas iznāks 24. janvārī.

Projekts atklāj šokējošas detaļas par sabiedrības krējuma ballītēs notiekošo.

Izrādījās, ka Hefners savā mājā dzīvojošās modeles uzskatījis par savu īpašumu, piespiedis lietot narkotikas un piedalīties orģijās.

Dažas meitenes bija novestas līdz domām par pašnāvību, lai gan viss sākās ar vienkāršu pieklājību, kas meitenēm lika domāt, ka viņas kļūst par daļu no "ģimenes". Kā pastāstīja kāds no bijušajiem savrupmājas iemītniekiem, modeles bija spiestas piedalīties grupveida seksā vismaz piecas naktis nedēļā, un orģiju vadītājs bijis pats Hefners, raksta Daily Mail.

Piemēram, Holija Medisone, kura savrupmājā dzīvoja septiņus gadus, sacīja, ka "Playboy" savrupmāja nebija vieta, kur tika veidota savstarpējā uzticība. Tā bija vieta, kur tika izmantota manipulācija, lai saglabātu savu vietu mājā.

"Starp sievietēm bija milzīga konkurence. Es iemācījos neuzticēties noteiktiem cilvēkiem. Bija daudz baiļu. Ja es varētu atgriezties un darīt kaut ko citādi, es nebaidītos no tur dzīvojošajiem cilvēkiem," viņa sacīja.

Kāds bijušais "Playboy" dibinātāja asistents stāsta, ka Hefners pats lietojis narkotikas, un modelēm, kuras dzīvoja kopā ar viņu, viņš devis narkotikas, kas tika nodēvētas par "kāju atpletēju", ņemot vērā, ka pēc tām meitenes darīja visu, ko vien no viņām prasīja. 

Medisone arī atklāja, ka "Playboy" dibinātāja mājā bijusi komandantstunda. Tāpat meitenēm bija aizliegts veidot attiecības ar citiem vīriešiem.

Medisone sūdzējās, ka pastāvīgi izjutusi spiedienu no Hefnera par savu izskatu. Uzņēmējs, pēc viņas teiktā, pieprasīja, lai visas meitenes izskatās vienādas, un piedāvāja Medisonei veikt bezmaksas plastisko operāciju.

"Hjū patika meitenes ar cirtainiem balinātiem matiem, kurām vienmēr mugurā bija seksīgi tērpi," viņa atceras.

Medisone gan kādu dienu esot izlēmusi par labu radikālām pārmaiņām, matus nogriežot īsus. Tomēr jaunais izskats šausmīgi saniknojis "Playboy" savrupmājas īpašnieku.

"Tu izskaties veca, lēta un neglīta," Hefners kliedza uz Medisoni.

Šo konfliktu apstiprināja arī "Playboy" dibinātāja Džonatana Beikera bijušais partneris. Viņš atzīmēja, ka meitenei stresa dēļ pat sākusies depresija.

"Kādu dienu Medisone uzkrāsoja sarkanas lūpas, un arī par to viņš satrakojās un lika viņai noslaucīt kosmētiku," viņš teica.

Atgādinām, ka Hjū Hefners aizsaulē devās 2017. gada 27. septembrī 92 gadu vecumā. Ballītes viņa mājā turpinājās līdz pat saimnieka nāvei.

Pirms dokumentālās filmas iznākšanas platformas "A&E" izpilddirektore un programmēšanas nodaļas vadītāja Elaine Fronteina Braianta sacīja: ""Playboy" fantāziju pasaule gadu desmitiem ir bijusi noslēpumaina, un mēs esam lepni, ka varam celt gaismā šos stāstus."

Seko mums arī Instagram un TikTok – uzzini visu pirmais!  

Tagad mēs esam arī Telegram!  

Redaktors iesaka
Nepalaid garām