Pk, 27.01.2023.

Atrasta pierakstu klade, kurā noslepkavotās Gabijas Petito līgavainis atzīst savu vainu

Apollo.lv
Atrasta pierakstu klade, kurā noslepkavotās Gabijas Petito līgavainis atzīst savu vainu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Gabija Petito un viņas līgavainis.
Gabija Petito un viņas līgavainis. Foto: EPA/Scanpix

Saskaņā ar FIB ziņojumiem, noslepkavotās Gabijas Petito līgavainis pierakstu kladē, kas tika atrasta pie viņa līķa, atzinis savu atbildību par viņas nāvi, vēsta raidsabiedrība BBC.

Petito līgavainis Braiens Londrijs nošāvās dažas nedēļas pēc tam, kad Petito septembrī tika atrasta nožņaugta.

Braiens bija atteicies sadarboties ar tiesībsargājošajām iestādēm, tādēļ FIB iepriekš identificēja viņu kā "interesantu personu" šajā lietā.

Advokāts, kas pārstāv Londrija ģimeni, sacīja, ka lieta ir radījusi milzīgas emocionālas sāpes un ciešanas visiem, kas viņus mīlēja.

Ziņu medijs "Apollo.lv" jau vēstīja, ka raidorganizācija CNN apkopoja, ar ko Londrijs nodarbojās mājās Floridā, kamēr viņa līgava tika uzskatīta par pazudušu.

Petito un Londrijs jūlija sākumā "Ford Transit" busiņā no Longailendas sāka ceļojumu pa ASV dabas parkiem. Bija plānots, ka brauciens oktobra beigās noslēgsies Oregonā.

Taču 1. septembrī Londrijs viens pats atgriezās Nortportā, Floridā, kur dzīvo viņa ģimene. Saskaņā ar federālajām apsūdzībām, Londrijs laikā no 30. augusta līdz 1. septembrim izmantoja viņam nepiederošu debetkarti, kopumā no tās iztērējot vairāk nekā 1000 dolārus.

4. septembrī Londrijs Nortportā iegādājās mobilo tālruni, raidorganizācijai CNN atklāja Londriju ģimenes advokāts Stīvs Bertolino.

Londriju ģimene no 6. līdz 8. septembrim bija devusies kopīgā izbraukumā uz kempingu Floridā. ASV Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) rīcībā ir novērošanas kameru video. Kaimiņi apgalvo, ka Londriju pēdējoreiz esot redzējuši 10. septembrī.

11. septembrī Petito ģimene policijā paziņoja par jaunietes pazušanu. Nortportas policija šīs pašas dienas vakarā apmeklē Londriju ģimenes māju, taču radinieki "faktiski tikai pateica, kā sazināties ar viņu advokātu", sacījis likumsargu pārstāvis Džošs Teilors.

Londrija vecāki likumsargiem apgalvojuši, ka dēlu pēdējoreiz redzējuši 14. septembrī, kad viņš esot devies ceļā uz dabas parku. Pirms desmit dienām iegādātais tālrunis palika vecāku mājās, un tagad tas ir nonācis FIB rīcībā.

20. septembrī Vaiomingas dabas parkā tika atrastas Petito mirstīgās atliekas. Tiesu medicīnas ekspertīzes sākotnējais atzinums - Petito tikusi noslepkavota.

Pret Londriju tika izdots federālais aresta orderis par nelikumīgu cita cilvēka bankas kartes izmantošanu. Londrijs netika noteikts par aizdomās turamo Petito slepkavības lietā.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu