Bezzubova slepkavības lieta - jaunākā informācija par policijas izmeklēšanu

Valsts policija norobežojusi teritoriju Purvciemā pie "Mēbeļu nama" un sporta kluba "Lemon Gym", kur trešdienas rītā nošauts cilvēks.

FOTO: Zane Bitere/LETA

Pret divām personām izbeigts kriminālprocess futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavības izmeklēšanā, jo nav apstiprināta saistība ar notikušo, informē Valsts policija (VP).

Patlaban kriminālprocesā ir sešas aizdomās turētas personas, bet attiecībā pret četrām personām ir izdalīts atsevišķs kriminālprocess par noziedzīga nodarījuma pēdu iepriekš neapsolītu slēpšanu un neziņošanu par noziegumu, informē VP Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Pret divām personām kriminālprocess izbeigts, jo, izmeklēšanas laikā pārbaudot informāciju, šo personu saistība ar notikušo neapstiprinājās.

Foto: Bezzubova slepkavībā izmantotā automašīna atrasta sadegusi Mežaparkā

Tāpat policija par nozieguma izdarīšanu turpina meklēt Ivanu Agapitovu un Denisu Konaškinu un aicina atsaukties ikvienu, kura rīcībā ir informācija par viņu atrašanās vietu. Informēt policiju iespējams, zvanot pa tālruņa numuru 28 601 498 vai rakstot e-pastu uz adresi "kipinfo21@vp.gov.lv". Anonimitāte ir garantēta.

Pērnā gada nogalē abi vīrieši pat tika iekļauti Eiropas meklētāko noziedznieku kampaņā.

Policija pērn publiski paziņoja, ka nozieguma motīvus ir apzinājusi un strādā ar divām versijām, taču likumsargi sliecas uzskatīt, ka noziegums nav saistīts ar Bezzubova profesionālo darbību. Tagad VP Sabiedrisko attiecību nodaļa neprecizēja, tieši ar kādām versijām tiek strādāts.

"Aizdomās turēto personu lomas ir dažādas. Nozieguma motīvi vēl tiek skaidroti, ir vairākas versijas, kuras tiek pārbaudītas," norādīja nodaļā.

Patlaban nav zināms, kad lietu nodos prokuratūrai kriminālvajāšanai.

Foto: Purvciemā noticis uzbrukums; viens cilvēks miris

Bezzubovs tika nošauts 2021. gada 14. aprīļa rītā Rīgā, Purvciemā. Izbraucot uz Gunāra Astras ielas, Bezzubova vadītajai automašīnai tika aizšķērsots ceļš un futbola aģenta virzienā no automātiskā ieroča tika raidīti vairāki šāvieni.

Nākamajā naktī Mežaparkā tika atrasta sadedzināta uzbrukumā izmantotā automašīna "BMW X5".

Aktuālākās ziņas