Pk, 1.12.2023.

Drīzumā sāksies Ķengaragā pirmā "Lidl" veikala būvniecība

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Turpinot veikalu tīkla paplašināšanu Rīgā, mazumtirdzniecības uzņēmums "Lidl Latvija" jau tuvākajās dienās uzsāks būvlaukuma sagatavošanas darbus jauna veikala būvniecībai Prūšu ielā 1, kur atradīsies Ķengaragā pirmais "Lidl" veikals. Tiek plānots, ka jaunais "Lidl" veikals durvis klientiem vērs 2023. gadā. Jaunās veikala ēkas un apkārtējās teritorijas labiekārtošanas projektu izstrādāja SIA "DUAL Arhitekti".

"Lidl" veikala ēka Prūšu ielā 1 būs gandrīz 2300 kvadrātmetrus liela ar vairāk nekā 1400 kvadrātmetrus plašu un gaišu tirdzniecības zāli. To papildinās aptuveni 300 kvadrātmetrus plašas komercplatības, kas paredzētas iznomāšanai.

Par saviem līdzekļiem "Lidl" šeit pārbūvēs ielas posmu pie veikala, tiks ierīkota jauna gājēju pāreja un izveidota papildjosla drošai iebraukšanai veikala teritorijā.

Jaunā veikala apkārtnes apzaļumošanai "Lidl" plāno iestādīt gandrīz 500 košumkrūmus un koku lielstādus, tai skaitā dekoratīvās priedes, skābaržus un pīlādžus. Klientu ērtībai tiks izveidota plaša stāvvieta 140 automašīnām.

Šeit paredzētas stāvvietas arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, ģimenēm, un droši velo statīvi velosipēdu lietotājiem. Elektroauto īpašnieki varēs izmantot uzlādes punktu, kas vienlaikus apkalpos divas automašīnas.

Kā atbildīgs vietējās biznesa vides dalībnieks, "Lidl" uzņemas atbildību pret sabiedrību un apkārtējo vidi. Tādēļ arī "Lidl" veikals Ķengaragā būs energoefektīvs un izmantos vienīgi 100% vietējās izcelsmes "zaļo elektrību".

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu