Valentīna dienā - nevis rozes, bet pļavas kvadrātmetrs!

Apollo.lv
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Latvijas Dabas fonds

Aicina svētkos dāvināt ziedojumu pļavu atjaunošanai, pretī saņemot simbolisku pļavas kvadrātmetru, informē Latvijas Dabas fonda komunikācijas vadītāja Liene Brizga-Kalniņa.

Valentīna diena ir laiks, kad svinam mīlestību un parādām uzmanību un rūpes saviem mīļajiem, arī dāvinām dāvanas. Latvijas Dabas fonds aicina šogad mīlētāju dienā dāvināt dabiskās pļavas kvadrātmetru! Pieci iemesli, kāpēc pļavas kvadrātmetrs būs labāks nekā rozes vai šokolādes:

  • Šī būs ilgtermiņa dāvana ar paliekošu vērtību – dabiskās pļavas Latvijā ir uz izzušanas robežas, tās palikušas vien 0.7% Latvijas teritorijas, tāpēc katrs kvadrātmetrs ir svarīgs.
  • Šī dāvana nenovītīs. Dabiskās pļavas ir izcilas savā puķu daudzveidībā – vienā kvadrātmetrā var būt pat 50 dažādas sugas, un to krāšņums, smarža un krāsas, iespējams, varētu pārspēt pat rozes.
  • Palīdzot atjaunot pļavas, mēs dosim mājas kukaiņiem, kuriem tieši dabiskās pļavas ir lieliska vieta, lai barotos un pārotos – tātad, palīdzēsim arī kukaiņu mīlas jautājumos.
  • Dāvinot kādam pļavas kvadrātmetru, mēs parādām savu mīlestību, uzmanību un rūpes gan savam tuvajam cilvēkam, gan dabiskajai pļavai – arī to ir vērts mīlēt!
  • Uz savu dabiskās pļavas kvadrātmetru vasarā varēsiet aizbraukt! Kā uzdāvināt pļavas kvadrātmetru? Ziedo 15 EUR un saņem e-pastā dāvanas apliecinājumu vai piesakies kartītes saņemšanai pa pastu.

Par ziedojumu vismaz 15 EUR apmērā Latvijas Dabas fonds nodrošinās viena kvadrātmetra dabiskās pļavas atjaunošanu Valkas novada Lejzemniekos.

Akcija norisināsies līdz 14. februārim.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu