Grupas "Citi zēni" fanu pulku papildina klimata aktīviste Grēta Tūnberga (8)

Apollo.lv
Foto: AP/Scanpix/Instragram/Citizeni

Grupas "Citi zēni" vietnes "Instagram" sekotāju pulciņam pievienojusies klimata aktīviste Grēta Tūnberga. 

Tūnberga ir viena no teju 9000 sekotājiem grupas oficiālajā "Instagram" kontā. To pamanījis grupas bundzinieks Toms Kagainis. 

Foto: instagram/citizeni

Kā zināms, grupa "Citi zēni" šogad pārstāvēs Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā ar dziesmu "Eat Your Salad". Vēl pirms uzvaras nacionālajā atlasē dziesma kļuvusi par globālu hitu sociālajos tīklos, kur daudzus sajūsmina dziesmas vēstījums - zaļais dzīvesveids un mīlestība citam pret citu.

Jau ziņots, ka 66. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Turīnā, Itālijā grupas "Citi zēni" dziesma "Eat Your Salad" izskanēs pirmajā pusfinālā 10. maijā. Tajā piedalīsies arī Albānija, Šveice, Slovēnija, Bulgārija, Moldova, Ukraina, Lietuva, Nīderlande, Norvēģija, Krievija, Portugāle, Dānija, Armēnija, Austrija, Horvātija, Islande un Grieķija. Eirovīzijas otrais pusfināls notiks 12. maijā, fināls – 14. maijā.

Grupā "Citi zēni" muzicē Jānis Pētersons (vokāls), Dagnis Roziņš (vokāls un saksofons), Reinis Višķeris (taustiņinstrumenti), Krišjānis Ozols (ģitāra), Roberts Memmēns (bass) un Toms Kagainis (bungas).

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu