Gutkovskim vārti uzvarētā Polijas čempionāta spēlē

Vladislavs Gutkovskis
Vladislavs Gutkovskis Foto: rakow.com

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis piektdien guva vārtus Polijas ekstraklases 23. kārtas mačā un sekmēja Čenstohovas "Rakow" komandas uzvaru.

"Rakow" mājās ar rezultātu 2:0 (1:0) pārspēja Plockas "Wisla" vienību.

Gutkovskis atzīmējās spēles 32. minūtē, kad tieši pretī vārtiem saņēma Jaņņa Papanikolau piespēli un ar sitienu no tuvas distances panāca 1:0. Mača 52. minūtē Kšištofs Kaminskis atvairīja Gutkovska komandas biedra Ivi Lopesa izpildīto 11 metru soda sitienu, bet septiņas minūtes vēlāk viesus pārspēja Mateušs Vdovjaks. Otrajos vārtos Gutkovskis veikli izvairījās no bumbas lidojuma virziena un ļāva tai nonākt mērķī.

Desmit minūtes pirms pamatlaika beigām Latvijas uzbrucējs tika nomainīts.

Vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Belastokas "Jagiellonia" un pussarga Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas "Lechia" šīs kārtas spēles aizvadīs svētdien.

"Rakow" ar 45 punktiem 23 mačos ieņem trešo vietu, ceturtajā vietā ar 39 punktiem 22 spēlēs ir "Lechia", bet "Jagiellonia" ar 28 punktiem 22 dueļos ieņem 11.pozīciju 18 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā ekstraklasē uzvarēja Varšavas "Legia".