Ābols un Zīle rezultatīvi, "Orebro" uzvar

Rodrigo Ābols
Rodrigo Ābols Foto: Twitter: @orebrohockey

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols sestdien atzīmējās ar diviem gūtiem vārtiem, bet Kristaps Zīle divreiz rezultatīvi piespēlēja "Orebro" uzvarā savā laukumā Zviedrijas hokeja augstākās līgas (SHL) mačā.

Ābola un Zīles pārstāvētā "Orebro" mājās ar 6:2 (2:1, 3:0, 1::1) pārspēja bez vārtsarga Jāņa Kalniņa spēlējošo Vekšes "Lakers".

Ābols vairākumā iemeta komandas trešos vārtus, kā arī 116 sekundes pirms mača beigām raidīja ripu tukšos vārtos.

Komandas kapteinis uz ledus pavadīja 18 minūtes un četras sekundes, kuru laikā četrreiz meta pa vārtiem, uzvarēja divās trešdaļās iemetienu un tika pie +/- rādītāja +1.

Zīle palīdzēja gūt komandas otros vārtus Jani Lajunenam, panākot vadību ar 2:1, kā arī mazākumā rezultatīvi piespēlēja Ēmilam Lāšonam komandas ceturto vārtu guvumā.

15 minūtēs un sešās sekundēs aizsargs pielietoja vienu spēka paņēmienu un iekrāja +/- rādītāju +2.

38 mačos Ābols guvis 12 vārtus un 16 reizes rezultatīvi piespēlējis, bet Zīle trijās SHL cīņās sakrājis divas rezultatīvas piespēles.

Jēvles "Brynas" ar aizsargu Oskaru Cibuļski laukumā un vārtsargu Kristeru Gudļevski rezervē mājās ar 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) zaudēja "Djurgardens IF" hokejistiem.

Cibuļskis 14 minūtēs un desmit sekundēs trīsreiz meta pa vārtiem un vienreiz pielietoja spēka paņēmienu.

Tikmēr Mamčica pārstāvētā "Linkoping" mājās ar 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) piekāpās vicelīderei "Rogle".

Mamčics spēlēja 13 minūtes un 12 sekundes, nopelnot divas soda minūtes un pielietojot vienu spēka paņēmienu.

Viesiem visus trīs vārtus guva Antons Bengtsons.

Turnīra tabulā "Lakers" ar 69 punktiem 43 dueļos ir piektā, pozīciju zemāk ar 67 punktiem 43 mačos ir "Orebro", "Brynas" 53 punkti 42 spēlēs dod desmito vietu, bet "Linkoping" ar 53 punktiem 43 cīņās ir 11. 14 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā Vekšes "Lakers" finālā pieveica "Rogle" vienību.