Video Bļugers laukumā atgriežas ar zaudējumu

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers otrdie atgriezās laukumā pēc traumas, tomēr viņa pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" vienība Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā piedzīvoja zaudējumu.

Pitsburgas klubs ar 3:4 (0:2, 2:1, 1:1) savā laukumā atzina Floridas "Panthers" pārākumu.

Bļugers laukumā nebija devies kopš 23. janvāra, kad spēlē ar Vinipegas "Jets" pēc spēka paņēmiena un trieciena pret apmali viņam tika lauzts žoklis.

Otrdienas spēlē Latvijas uzbrucējs laukumā bija 13 minūtes un 45 sekundes, no kurām minūti un 41 sekundi mazākumā. Bļugers divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, pielietoja trīš spēka paņēmienus un uzvarēja sešos no 11 iemetieniem, maču pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

"Penguins" sastāvā ar precīziem metieniem izcēlās Braiens Rasts, Džeiks Gencels un Sidnijs Krosbijs, kamēr uzvarētāju rindās vārtus guva Entonijs Duklērs, Sems Reinhards, Ārons Ekblads un Kārters Verhege.

"Penguins" ar 77 punktiem 58 mačos ieņem piekto vietu Austrumu konferencē, kamēr "Panthers" ar 83 punktiem 57 spēlēs ir otrie.