Kalniņš aizvada "sauso" spēli un tiek atzīts par spēles otro zvaigzni

Jānis Kalniņš
Jānis Kalniņš Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas vārtsargs Jānis Kalniņš trešdien Somijas hokeja čempionāta spēlē, aizvadot "sauso" maču, palīdzēja viņa pārstāvētajai Tamperes "Tappara" izcīnīt panākumu.

"Tappara" viesu lomā ar rezultātu 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) pārspēja Oulu "Karpat".

Kalniņš šajā spēlē atvairīja 20 pretinieku metienus un tika atzīts par spēles otro zvaigzni.

Vienīgos vārtus uzvarētāju labā guva Valteri Merela.

Citā spēlē Kārļa Čukstes Lahti "Pelicans" savā laukumā ar rezultātu 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) uzvarēja Tamperes "Ilves".

Čukste šajā spēlē uz ledus bija 20 minūtes un 49 sekundes un noslēdza maču ar lietderības koeficientu +1.

Vēl Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli "Jukurit" mājas spēlē ar rezultātu 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) atzina Turku TPS pārākumu.

Latvijas hokejists šajā mačā laukumā bija 14 minūtes un 53 sekundes, sakrājot neitrālu lietderības koeficientu.

"Tappara" ar 109 izcīnītiem punktiem 57 mačos turnīra tabulā ieņem pirmo pozīciju, "Jukurit" ar 104 punktiem 56 spēlēs atrodas par vienu vietu zemāk, bet "Pelicans" ar 90 izcīnītiem punktiem 58 aizvadītos mačos ierindojas desmitajā vietā.