Rubīns ar rezultatīvu piespēli palīdz "Marlies" izcīnīt graujošu uzvaru

Kristiāns Rubīns

Latviešu aizsargs Kristiāns Rubīns ceturtdien, 24. martā, Amerikas hokeja līgas (AHL) mačā atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot Toronto "Marlies" vienībai izcīnīt pārliecinošu uzvaru.

Toronto "Marlies" savā laukumā ar 6:1 (1:0, 3:1, 2:0) sagraut Vilksbāras/Skrentonas "Penguins" komandu.

Rubīns ar precīzu piespēli atzīmējās pirmā perioda izskaņā, palīdzot Džošam Ho-Sangam panākt 1:0.

Latviešu aizsarga kontā šajā mačā arī viens metiens pa vārtiem un pozitīvs lietderības koeficients +1.

Šosezon Latvijas izlases aizsargs AHL aizvadījis 44 spēles, kurās guvis vienus vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles. Tāpat Rubīns sapelnījis 16 soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +1.

AHL Ziemeļu divīzijā "Marlies" ar 62 punktiem 55 spēlēs ieņem trešo vietu, bet Austrumu konferences kopvērtējumā ir sestajā pozīcijā.

Citā mačā Manitobas "Moose" bez uzbrucēja Haralda Egles pieteikumā viesos ar 3:5 (0:1, 1:2, 2:2) piekāpās Rokfordas "IceHogs".

"Moose" ar 71 punktu 56 mačos ir otrie Centrālajā divīzijā un ceturtie Rietumu konferencē.

Regulārajā čempionātā līdz aprīļa beigām komandas aizvadīs nevienādu spēļu skaitu - 76, 72, vai 68 -, sadalot vietas pēc izcīnīto punktu/maču attiecības. Plānots, ka, sākot ar nākamo sezonu, visas vienības regulārajā turnīrā aizvadīs pa 72 spēlēm.